Jarosińska wyszła z imprezy...

...bo przyszła na nią także Jola Rutowicz!
Jarosińska wyszła... ...bo na imprezę przyszła także Jola Rutowicz! Kiedy na jednej z imprez w stolicy pojawiła się Jolanta Rutowicz, Monika Jarosińska bez zastanowienia wyszła. Aktorkę i piosenkarkę Monikę Jarosińską niektórzy kojarzą tylko dlatego, że pojawia się na wielu warszawskich imprezach. Ale te wcale nie są najważniejsze i bardzo łatwo jest z nich zrezygnować, tym bardziej kiedy towarzystwo okazuje się nieodpowiednie. Tak właśnie stało się ostatnio. Kiedy na jednej z imprez w stolicy pojawiła się Jolanta Rutowicz, Monika bez zastanowienia wyszła z niej. Stwierdziła, że impreza z Jolą jest porażką. Czekamy na kolejne imprezy, na których zjawią się obie panie. Może być gorąco!

 

Aktorkę i piosenkarkę Monikę Jarosińską niektórzy kojarzą tylko dlatego, że pojawia się na wielu warszawskich imprezach. Ale te wcale nie są najważniejsze i bardzo łatwo jest z nich zrezygnować, tym bardziej kiedy towarzystwo okazuje się nieodpowiednie. Tak właśnie stało się ostatnio.

 

Kiedy na jednej z imprez w stolicy pojawiła się Jolanta Rutowicz, Monika bez zastanowienia wyszła z niej.Stwierdziła, że impreza z Jolą jest porażką.

 

 

Czekamy na kolejne imprezy, na których zjawią się obie panie. Może być gorąco!

 

Zobacz także:

Monika Jarosińska i jej "romanse". Wideo!

Jola Rutowicz polską Madonną ?! Wideo!