Luntek che wygryźć Dodę!

Chce wygryźć Dodę z interesu! Zobacz projekty koszulek Luntka!
Luntek che wygryźć Dodę! Chce wygryźć Dodę z interesu! Luntek znowu atakuje w necie, ale już nie filmikami tylko własną witryną, w której chce sprzedawać, niczym królowa Doda , koszulki Ten chłopak ma naprawdę nierówno pod sufitem. Luntek znowu atakuje w necie, ale już nie filmikami tylko własną witryną, w której chce sprzedawać, niczym królowa Doda , koszulki. Pomysł dość odważny, ale równie absurdalny. Trochę dziwne, że Rabczewska jeszcze się tym nie zajęła, bo w końcu chłopak bezczelnie kradnie jej pomysły i próbuje zwrócić na siebie uwagę. Luntek musi być bardzo zdesperowany, bo jak od tej pory jego dorobek jest marny. Chłopak z Gdańska nie dorobił się na swojej kiepskiej stronce niczego poza wyzwiskami. Dość chybiony wydaje się jego pomysł na sprzedaż koszulek serwowanych własną ksywką. Trzeba być naprawdę gwiazdą, żeby sprzedawać koszulki. Dlatego Plotek radzi zająć się nastolatkowi odrabianiem lekcji, a nie podkradaniem pomysłów gwiazdom, które mogą stracić cierpliwość i oddać sprawę do sądu.

 

Ten chłopak ma naprawdę nierówno pod sufitem. Luntek znowu atakuje w necie, ale już nie filmikami tylko własną witryną, w której chce sprzedawać, niczym królowa Doda , koszulki. Pomysł dość odważny, ale równie absurdalny. Trochę dziwne, że Rabczewska jeszcze się tym nie zajęła, bo w końcu chłopak bezczelnie kradnie jej pomysły i próbuje zwrócić na siebie uwagę.

 

Luntek musi być bardzo zdesperowany, bo jak od tej pory jego dorobek jest marny. Chłopak z Gdańska nie dorobił się na swojej kiepskiej stronce niczego poza wyzwiskami. Dość chybiony wydaje się jego pomysł na sprzedaż koszulek serwowanych własną ksywką. Trzeba być naprawdę gwiazdą, żeby sprzedawać koszulki. Dlatego Plotek radzi zająć się nastolatkowi odrabianiem lekcji, a nie podkradaniem pomysłów gwiazdom które mogą stracić cierpliwość i oddać sprawę do sądu.

 

 

 

Zobacz także:

Luntek w Fabryce Gwiazd??

Luntek jest Dodą! Wideo!

Doda przemówiła: "Takich Luntków są tysiące!"