Nasi na Wembley! Zdjęcia!

Zobacz jak zaprezentowali siebie i nas!
Nasi na Wembley! Zobacz jak zaprezentowali siebie i nas! Występ polskich artystów na stadionie Wembley to jedno z największych wydarzeń ostatnich lat. Gwiazdy starały się godnie zaprezentować siebie i nasz kraj Występ polskich artystów na stadionie Wembley to jedno z największych wydarzeń ostatnich lat. Gwiazdy starały się godnie zaprezentować siebie i nasz kraj. Plotek postanowił przyjrzeć się strojom, w których artyści wyszli na scenę, i to jak wyglądali. Doda niestety zawiodła nas. Podczas koncertu zafundowała nam powtórkę z Opola. Wyszła na scenę w stroju anioła, by po chwili stać się diablicą. Może Doda pomyślała, że Polonia nie widziała Opola, a na Brytyjczykach zrobi tym wrażenie? Natalia Kukulska wyglądała zdecydowanie najlepiej. Wystąpiła w oryginalnej sukience, w której wyglądała zdecydowanie świetnie. Jej show spodobało się nie tylko publiczności, ale i angielskiej telewizji. CNN postanowiło nakręcić reportaż, w którym to Natalia opowie o sobie i o Polsce! Kayah wyglądała ja cyganka. Chyba trochę przesadziła z cekinami i innymi ozdobnikami sukienki. Monika Brodka wyglądała dużo skromniej i ładniej. Zastanawiamy się, czy kobieta w wieku Beaty Kozidrak wciąż powinna tyle pokazywać, ale jeśli wciąż wygląda się tak jak pani Beata - dlaczego nie? Natomiast Robert Gawliński nie wyglądał najlepiej. Muzyk ewidentnie nie jest w formie. To już wiek, czy tylko alkohol i rock'and'rollowy styl życia?

 

Występ polskich artystów na legendarnym stadionie Wembley to jedno z największych wydarzeń ostatnich lat. Nasze gwiazdy bardzo starały się godnie zaprezentować siebie i nasz kraj. Plotek postanowił przyjrzeć się strojom, w których artyści wyszli na scenę, i to jak wyglądali.

 

 

Doda niestety zawiodła nas. Podczas koncertu zafundowała nam powtórkę z Opola. Wyszła na scenę w stroju anioła, by po chwili stać się diablicą. Może Doda pomyślała, że Polonia nie widziała Opola, a na Brytyjczykach zrobi tym wrażenie...

 

 

 

Natalia Kukulska wyglądała zdecydowanie najlepiej. Wystąpiła w oryginalnej sukience, w której wyglądała zdecydowanie świetnie. Jej show spodobało się nie tylko publiczności, ale i angielskiej telewizji. CNN postanowiło nakręcić reportaż, w którym to Natalia opowie o sobie i o Polsce!

 

 

 

Kayah wyglądała ja cyganka. Chyba trochę przesadziła z cekinami i innymi ozdobnikami sukienki. Monika Brodka wyglądała dużo skromniej i ładniej.

 

 

 

Zastanawiamy się, czy kobieta w wieku Beaty Kozidrak wciąż powinna tyle pokazywać... ale jeśli wciąż wygląda się tak jak pani Beata - dlaczego nie? Natomiast Robert Gawliński nie wyglądał najlepiej. Muzyk ewidentnie nie jest w formie. To już wiek, czy tylko alkohol i rock'and'rollowy styl życia?

 

 

 

A jak wy oceniacie wygląd naszych artystów? Czekamy na Wasze opinie!