Natalia Lesz wstydzi się koleżanek?

Nie pamięta nawet z kim chodziła do jednej klasy?

 

Natalia Lesz już jest wielką gwiazdą. Tak przynajmniej o sobie musi myśleć wokalistka, bo nie poznaje swoich koleżanek z klasy. Jej koleżanki z podstawówki są przekonane, że piosenkarce przewróciło się w głowie i musi się wstydzić przeszłości skoro nawet słowem nie wspomina o tym, że jeździła w dzieciństwie na lodzie.

 

Natalia chodziła z nami do tej samej klasy. Myśmy się wszystkie uczyły jazdy na lodzie. To były naprawdę ciężkie treningi, ale Natalka była cienka w łyżwiarstwie. Lepiej szło jej w balecie i wszyscy byli przekonani, że pójdzie w tym kierunku. W życiu nie przyszłoby mi też do głowy, że będzie śpiewać. Dopiero jak zobaczyłam na mieście plakaty uwierzyłam. Niestety, nie mam ze sobą kontaktu, bo Natalia w ogóle unika wszystkich koleżanek z klasy. To smutne, że stała się gwiazdą i już nie poznaje ludzi na ulicy - opowiada koleżanka z podstawówki Natalii.

 

Czyżby Natalia obawiała się koleżanek z klasy? Wiemy już, że Polacy skrytykowali jej umiejętności wokalne i jak się okazuje z tańcem na lodzie też nie szło jej za dobrze. Nic dziwnego, że Lesz został już tylko "Taniec z Gwiazdami". Jak długo? Okaże się już w niedzielę.