Doda rzuciła szpilki w kąt! Foto!

Jednak dba o swój kręgosłup!
Doda zdjęła szpilki Jednak dba o swój kręgosłup! Doda ze względu na kłopoty z kręgosłupem coraz rzadziej nosi szpilki, przywdziewając częściej balerinki albo trampki Doda uznana została za nierozważną i nieodpowiedzialną, ponieważ mimo swoich problemów z kręgosłupem wciąż chadzała w butach na wysokim obcasie. Przyszedł jednak czas, kiedy nawet Doda zrozumiała, że nie należy igrać ze zdrowiem. Dlatego też rzuciła w kąt wszystkie szpilki i coraz częściej możemy zobaczyć ją w trampkach lub balerinkach. Sama przyznaje, że ma ich już dość, ale cóż... jak mus to mus. Plotek ledwie zauważył, że podczas ostatniego koncertu "Hity na czasie" Doda wystąpiła w trampkach a nie szpilkach. Jak wam się w nich podoba?

 

Doda uznana została za nierozważną i nieodpowiedzialną, ponieważ mimo swoich problemów z kręgosłupem wciąż chadzała w butach na wysokim obcasie. Ale przyszedł czas, kiedy nawet Doda zrozumiała, że nie należy igrać ze zdrowiem. Dlatego też rzuciła w kąt wszystkie szpilki i coraz częściej możemy zobaczyć ją w trampkach lub balerinkach. Sama przynaje, że ma ich już dość, ale cóż... jak mus to mus.

 

Plotek ledwie zauważył, że podczas ostatniego koncertu "Hity na czasie" Doda wystąpiła w trampkach a nie szpilkach. Jak wam się w nich podoba?