Jabłczyńska się wystraszyła?

Ale czego? A może raczej kogo?
Jabłczyńska się boi? Gwiazdy polsatowskiego show Jak Oni Śpiewają nie chcą nagrywać płyt. Gwiazdy polsatowskiego show Jak Oni Śpiewają nie chcą nagrywać płyt. Nadal nie wiadomo, kiedy ukaże się na rynku muzycznym płyta Joanny Jabłczyńskiej. Nadal nie wiadomo, kiedy ukaże się na rynku muzycznym płyta Joanny Jabłczyńskiej. Widać, że totalna klęska Agnieszki Włodarczyk na rynku muzycznym jest na tyle pouczająca dla innych aktorów, że nawet nie myślą o tym, żeby wiązać się z wytwórniami płytowymi. Pod dużym znakiem zapytania jest również album Krzysztofa Respondka, który wygrał trzecią edycję Jak Oni Śpiewają. Aktor raczej nie nagra płyty, bo twierdzą fachowcy nie chce tracić czasu na sprawy, które nic nie wnoszą do jego kariery. Jak dowiedział się Plotek, bardzo małe szanse są również na to, że usłyszymy piosenki Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka postanowiła skupić się na pracy w serialu Na Wspólnej i do śpiewania się nie garnie. - Dostałam dwie propozycje z dwóch wytwórni, ale odmówiłam. Nie wydały się one na tyle ciekawe, żeby wiązać się kontraktem. Mam co robić. Nie będę w ogóle się spieszyć z nagrywaniem płyty. Jeśli kiedyś będzie miała ona powstać, to na pewno tak się stanie. Na razie jednak na to się nie zanosi - opowiada Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Plotkiem. Aktorka ma głowę na karku i nie zależy jej na szybkiej kasie. O wiele bardziej dla Asi liczy się pasja, a tej nie brakuje jej ani w serialu ani na scenie. Niestety, nie prędko zobaczymy ją śpiewającą, a szkoda, bo na estradzie tylko nie liczne polskie artystki, tak dobrze się prezentują jak Jabłczyńska.

 

Gwiazdy polsatowskiego show Jak Oni Śpiewają nie chcą nagrywać płyt. Widać, że totalna klęska Agnieszki Włodarczyk na rynku muzycznym jest na tyle pouczająca dla innych aktorów, że nawet nie myślą o tym, żeby wiązać się z wytwórniami płytowymi. Nadal nie wiadomo, kiedy ukaże się na rynku muzycznym płyta Joanny Jabłczyńskiej. Pod dużym znakiem zapytania jest również album Krzysztofa Respondka, który wygrał trzecią edycję Jak Oni Śpiewają. Aktor raczej nie nagra płyty, bo twierdzą fachowcy nie chce tracić czasu na sprawy, które nic nie wnoszą do jego kariery.

Jak dowiedział się Plotek, bardzo małe szanse są również na to, że usłyszymy piosenki Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka postanowiła skupić się na pracy w serialu Na Wspólnej i do śpiewania się nie garnie.

 

Dostałam dwie propozycje z dwóch wytwórni, ale odmówiłam. Nie wydały się one na tyle ciekawe, żeby wiązać się kontraktem. Mam co robić. Nie będę w ogóle się spieszyć z nagrywaniem płyty. Jeśli kiedyś będzie miała ona powstać, to na pewno tak się stanie. Na razie jednak na to się nie zanosi- opowiada Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Plotkiem.

Aktorka ma głowę na karku i nie zależy jej na szybkiej kasie. O wiele bardziej dla Asi liczy się pasja, a tej nie brakuje jej ani w serialu ani na scenie. Niestety, nie prędko zobaczymy ją śpiewającą, a szkoda, bo na estradzie tylko nie liczne polskie artystki, tak dobrze się prezentują jak Jabłczyńska.

Co z płytą Joasi Jabłczyńskiej?