Kto lubi prasować?

Jak myślicie, który z Polaków nie boi się żelazka?

Kto lubi prasować? ...i nie jest w tym mistrzem? Jak myślicie, który z Polaków nie boi się żelazka? To Tomasz Jacyków. No i nic dziwnego. W końcu, jakby to wyglądało, gdyby stylista, który zawsze się wyróżnia za pomocą stroju i ciętego języka, nie umiał sobie wyprasować koszuli? Na szczęście Tomek jakoś radzi sobie z żelazkiem, choć mistrzem w tej dziedzinie nie jest. W zeszłym tygodniu zaprezentował swoje umiejętności podczas Mistrzostw Dziennikarzy w Prasowaniu. Nie udało mu się stanąć na podium. Teraz przynajmniej wiemy, dlaczego wybiera lateksowe krawaty. W końcu tutaj żelazko nie jest wskazane...

 

To Tomasz Jacyków . No i nic dziwnego. W końcu jakby to wyglądało, gdyby stylista, który zawsze się wyróżnia za pomocą stroju i ciętego języka, nie umiał sobie wyprasować koszuli?

 

Na szczęście Tomek jakoś radzi sobie z żelazkiem, choć mistrzem w tej dziedzinie nie jest. W tym tygodniu zaprezentował swoje umiejętności podczas Mistrzostw Dziennikarzy w Prasowaniu. Nie udało mu się stanąć na podium.

 

Tomasz Jacyków/FORUM

 

Teraz przynajmniej wiemy dlaczego wybiera lateksowe krawaty. W końcu tutaj żelazko nie jest wskazane...

 

Tomasz Jacyków/FORUM