Zac Efron na fajnej sesji zdjęciowej!

Elegancik, ale na luzie...
Elegancik, ale na luzie Zac Efron na fajnej sesji zdjęciowej! Zac Efron wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Teen Vogue. Fotki pojawią się w dodatku, przedstawiającym największe gwiazdy młodego pokolenia Ostatnio rok to dla Zaca Efrona okres wytężonej pracy. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy aktor nakręcił dwa nowe filmy (17 Again, High School Musical 3), które już niedługo pojawią się w kinach. Nic więc dziwnego, że młody gwiazdor postanowił zająć się przyjemniejszymi rzeczami. Zac Efron wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Teen Vogue. Fotki pojawią się w dodatku, przedstawiającym największe gwiazdy młodego pokolenia. Zobaczcie, jak wypadł Zac: Plotkowi bardzo się podobało. Widać, że nasz ulubieniec traktuje wszystko na luzie, a zdjęcia sprawiały mu wielką przyjemność.

 

Ostatnio rok to dla Zaca Efrona okres wytężonej pracy. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy aktor nakręcił dwa nowe filmy (17 Again, High School Musical 3), które już niedługo pojawią się w kinach. Nic więc dziwnego, że młody gwiazdor postanowił zająć się przyjemniejszymi rzeczami.

 

fot. teen vogueZac Efron wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Teen Vogue. Fotki pojawią się w wyjątkowym dodatku, przedstawiającym największe gwiazdy młodego pokolenia.

 

fot. teen vogueZobaczcie jak wypadł Zacuś:

 

 
 

Kotkowi bardzo się podobało. Widać, że nasz ulubieniec traktuje wszystko na luzie, a zdjęcia sprawiały mu wielką przyjemność. Jakie jest wasze zdanie?