Ania Mucha wyretuszowana! Foto!

To nie jej urok. To photoshop! Zobacz zdjęcia.

 

Ania Mucha wraca nie tylko na salony, ale także na ekrany telewizorów i okładki gazet. Okazuje się, że to, co widzimy na pięknych zdjęciach w magazynach, znacznie różni się od oryginału.

 

Tygodnik "Gala" jako jedyny opublikował zdjęcia Ani z Nowego Jorku. Efektowne tła, szykowne ciuszki i... zgrabna sylwetka. Ania wyglądała wyjątkowo ładnie. Zastanawialiśmy się nawet (daliśmy jej szansę) czy aktorka przypadkiem nie schudła, pozbywając się tym samym swoich otłuszczonych pleców i fałdek na nich. Ale nie! Wczoraj Ania pojawiła się na imprezie Polsatu i tym samym teza mówiąca, że "ubyło jej kilka kilogramów" została ostatecznie obalona.

 

Ania wyglądała zwyczajnie źle. Włożyła na siebie wzorzystą, babciną sukienkę, w której prezentowała się niczym starsza pani wybierająca się do kościoła. Nie udało się jej też zakryć zbędnych kilogramów. Do tego ta fryzura...

 

Okazuje się więc, że talia osy, szczupłe ramiona i nawet chudsza twarz na zdjęciach z "Gali" to doskonała robota photoshopa. Po co się tak wyszczuplać? Przecież i tak prawda zawsze wyjdzie na jaw, a zbędny tłuszczyk na wierzch.

 

 

 

Możesz codziennie za darmo dostawać gorące newsy z życia gwiazd prosto na Twoją skrzynkę!