Agnieszka Chylińska przypomina królową ? Foto

Nie lubimy tego typu porównań, ale w tym przypadku aż trudno się powstrzymać. Zobaczcie sami.
Chylińska jak królowa? Nie lubimy tego typu porównań, ale w tym przypadku aż trudno się powstrzymać. Już niedługo rusza show "Mam Talent", w którym Agnieszka Chylińska jest jurorką. Już niedługo rusza show "Mam Talent", w którym Agnieszka Chylińska jest jurorką. Aga porzuca wizerunek "Chylińskiej" i pokazuje jaka jest naprawdę. W najnowszym wydaniu "Gali" pojawił się obszerny wywiad z ikoną rocka. Aga opowiada o swoim synku, macierzyństwie i normalności, którą odzyskała dopiero teraz. Plotka bardziej zaintrygowała sesja, która towarzyszy wywiadowi, a dokładnie jedno zdjęcie, na którym, Chylińska do złudzenia przypomina Dodę.

 

Już niedługo rusza show"Mam Talent", w którym Agnieszka Chylińskajest jurorką. Aga porzuca wizerunek "Chylińskiej' i pokazuje jaka jest naprawdę.

 

W najnowszym wydaniu "Gali" pojawił się obszerny wywiad z ikoną rocka. Aga opowiada o swoim synku, macierzyństwie i normalności, którą odzyskała dopiero teraz. Plotka bardziej zaintrygowała sesja, która towarzyszy wywiadowi, a dokładnie jedno zdjęcie, na którym, Chylińska do złudzenia przypomina Dodę.