Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk szukają mieszkania!

Nałapali trochę kasy i chcą inwestować..

 

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk pragną być drugimi Cichopkami. Aktorska para tak miesza ze swoim ślubem, że już nawet internetowa encyklopedia jest bezradna. Jak się okazuje dzieje się tak wcale nie przypadkowo, bo dzięki temu Krawczyk łapie nowe fuchy, a Aneta planuje wspólną przyszłość. Jak twierdzą znajomi Anety, para rozgląda się za apartamentem w stolicy, bo chce się osiedlić tu na stałe. Krawczyk zawsze miał ciśnienie na robienie kariery w stolicy, a we Wrocławiu raczej jej nie zrobi.

 

Już od dłuższego czasu chcieli kupić mieszkanie w Warszawie. Aneta chce być bliżej rodziców. Wiem, że chcą kupić jakiś apartament na Wilanowie, bo to chyba najlepsza lokalizacja w okolicy- opowiada kolega Anety.

Widać, że Aneta mierzy wysoko. Podobną lokalizację wybrała dla siebie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel . I choć już od dłuższego czasu wiadomo, że Aneta z Mikołajem próbują iść ich śladami, to jak na razie kiepsko to wygląda. Samo kupienie mieszkania jeszcze niczego nie załatwi. A już na pewno nie przyspieszy kariery Mikołaja, który ostatecznie zrezygnował z pomysłu nagrania płyty. Czy więc chce nas zaskoczyć aktor? Knajpa, szkoła tańca czy coś bardziej oryginalnego? Macie jakieś pomysły?