Jolanta Kwaśniewska: Ola nie zabiegała o występy w TVN-ie! Wideo

Jolanta Kwaśniewska za swoje wypowiedzi, może stracić pracę w TVN Style. Zobaczcie wideo.

 

Jolanta Kwaśniewska wiele razy musiała bronić swego męża i córkę przed atakami mediów i Polaków. Ikona stylu i ulubienica zagranicznych bankietów znów wstawić się za Olą. Tym razem jednak, mówi rzeczowo.

 

Przypomnijmy. Aleksandra Kwaśniewska, która wystąpiła w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami" , była tak naprawdę gwiazdą eksperymentalną. Stacja chciała sprawdzić, jak sprzeda się córka byłego prezydenta. Czas pokazał, że Ola jest idealnym materiałem na gwiazdę. Z odcinka na odcinek zdobywała sympatię widzów, ładniała w oczach. Polska była świadkiem narodzin gwiazdy.

 

Ola raczej unikała kamer, była nieśmiała. Dopiero z czasem przywykła do obiektywu. Wtedy stacja TVN Olę zgarnęła i obsadziła w programie "Dzień Dobry TVN" jako reporterkę.

 

Aleksandra Kwaśniewska radziła sobie naprawdę dobrze, do czasu, kiedy nie zaczęła bronić swojego ojca w programie na żywo (Chodziło o chorobę Filipińską). Stacja nie mogła sobie pozwolić na takie ekscesy na wizji i usunęła Olę.

 

Czy Jolanta Kwaśniewska za skrytykowanie stacji w której sama pracuje, straci "robotę"? Posłuchajcie sami i oceńcie, czy Jolę jeszcze zobaczymy w TVN Style:

 

 

Jolanta Kwaśniewska: Ola nie zabiegała o występy w TVN-ie