Wojtek Cejrowski o Frytce: Jak się czuła jej babcia, gdy widziała ją w pianie ? Wideo

Podróżnik wyznał, że Agnieszka Frykowska nie musiała się godzić na emisję pamiętnego programu. Dlaczego więc pozwoliła wylać na siebie wiadro pomyj? Zobacz wideo.
Cejrowski o Frytce Dlaczego pozwoliła wylać na siebie wiadro pomyj? Wojtek Cejrowski o Frytce: Jak się czuła jej babcia, gdy widziała ją w pianie? Wojtek Cejrowski tą wypowiedzią, rozpętał kolejną burzę. Tym razem tropikalną. Podróżnik wyznał, że Agnieszka Frykowska nie musiała się godzić na emisję pamiętnego programu Cejrowskiego. Wojtek Cejrowski o Frytce: Jak się czuła jej babcia, gdy widziała ją w pianie? Wojtek Cejrowski tą wypowiedzią, rozpętał kolejną burzę. Tym razem tropikalną. Krytyka spadnie na Agnieszkę niczym ciężkie krople tropikalnego deszczu, a złośliwi będą ją gonić z dzidą. Cejrowski zapytany przez dziennikarza o Agnieszkę Frykowską, mówi o modlitwie, babci Agnieszki, pieniądzach za program i seksie w jacuzzi.

 

Wojtek Cejrowski tą wypowiedzią, rozpętał kolejną burzę. Tym razem tropikalną. Krytyka spadnie na Agnieszkę niczym ciężkie krople tropikalnego deszczu, a złośliwi będą ją gonić z dzidą.

 

Cejrowski zapytany przez dziennikarza o Agnieszkę Frykowską, mówi o modlitwie, babci Agnieszki, pieniądzach za program i seksie w jacuzzi. Zobaczcie koniecznie:

 

 


Zobacz również:
Koniec sezonu na "Frytki" na salonach!
Pierwszy sukces Frytki!