Renata Aleksander w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"

To się porobiło. Renata Aleksander lepsza od Igora Kryszyłowicza...

 

Poupadali na głowy! Potwierdzają się informacje Plotka, o tym, że TVP szykuje niespodziankę dla miłośników show Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Co tam gwiazdy, które występują w programie! Niespodzianką mają być jurorzy. Wiadomo, że w ich składzie zajdą zmiany, bo poza Dodą prawdopodobnie pojawią się nowe osoby. Wśród nich na fotelu Marii Zuchowicz zasiądzie Renata Aleksander. Plotek jako pierwszy podaje nazwisko potencjalnej następczyni pani Marii.

 

Kim jest Renata Aleksander? Dotychczas uczyła gwiazdy tańczyć na lodzie. Ale teraz ma je oceniać. Jak widać wszystko jest możliwe. Pytanie tylko po co te zmiany? Na to pytanie odpowiedź z pewnością znają tylko w TVP.

Więcej o:
Komentarze (18)
Renata Aleksander w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Często oglądam Kubę Wojewódzkiego i z wieloma jego poglądami się nie zgadzam, a z wielu żartów sie nie śmieje, jedka uwaga że kim są gwiazdy z tego programu wiedzą tylko ich krewni jest jak najbardziej trafna...:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  KOCHAM PANIĄ MARIĘ ZUCHOWICZ <3333

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  1 edycja byla fajna bo byly znane gwiazdy, 2 mniej znane i juz bylo gorzej a teraz to beda ludzie totalnie z ulicy ktorzy w ogole nie maja z show-bizesem nic wspolnego! Tylko Doda ten program ratuje...... zal.pl :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nikt was nie zmusza do oglądania programu a jeśli krytykujesz weź łyżwy i zobacz jak ci wyjdzie jazda a nie ślizganie. Nie krytykuje Tańca z Gwiazdami bo jest oki.GTNL jest trudniejszy.Zachęcem obejrzyjcie i spróbujcie zrobić to samo.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 2

  pani Maria fajna jest!!!!!!!!!!!!
  ale i tak Doda the best!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  taniec z gwiazdami jest nudny jak flaki w oleju, 100000000000000 razy lepszy i ciekawszy jest gwiazdy tancza na lodzie

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  każdy byłby lepszy od kryszyłowicza! on się nie zna na łyżwiarstwie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  co tpza pip

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Doskonaly pomysl! Byc moze wreszcie do ocen zabierze sie ten, kto sie na tancu na lodzie choc troche zna, a nie tylko potrafi plesc co mu slina na jezyk przyniesie. Wywalic Dode!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX