W "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" wielkie zmiany. Topnieje lód

Wszystko na to wskazuje!

 

Igor Kryszyłowicz wyleciał z Gwiazdy Tańczą na Lodzie, a w kolejce do odstrzału jest kolejny juror: Maria Zuchowicz. Plotkuje się również o tym, że z najnowszej edycji show Dwójki wyleci Włodzimierz Szaranowicz. O posadę nie musi się tylko martwić Doda, która jest tak naprawdę jedyną atrakcją tego programu.

 


Skąd tak duże i radykalne zmiany w widowisku? Dwójka od dłuższego czasu chciała wprowadzić zmiany, żeby w ten sposób zwiększyć oglądalność programu. To z powodu kiepskich wyników drugiej edycji show TVP zrezygnowało z Igora Kryszyłowicza (który mówi, że sam zrezygnował). Choć szefostwo stacji twierdzi, że powodem zerwania współpracy był kontrakt jurora z firmą Franko Feruzzi.

 

Teraz okazało się, że prowadzący lodowe show Maciej Kurzajewski zrezygnował z tej roli. Zrezygnował czy z niego zrezygnowali? Nie wiadomo. A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze oczywiście. Czy Kurzajewski żądał zbyt wielkiego honorarium za prowadzenie "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" ?


Wiadomo też, że w programie ma pojawić się Tomasz Jacyków, o czym Plotek pisał już kilka tygodni temu. Zestawienie Dody z Jolą Rutowicz i kontrowersyjnym stylistą TVN-u może przyciągnąć widzów. Pozostaje pytanie, czy Gwiazdy Tańczą na Lodzie nie zmieni się w relacje z chamskich potyczek składu sędziowskiego, bo gwiazdy nowej edycji show tak naprawdę w większości są anonimowe. Dlatego być może warto się zastanowić nad zmianą nazwy programu np. Chamstwo na Lodzie". A co Wy o tym myślicie?

Więcej o:
Komentarze (74)
W "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" wielkie zmiany. Topnieje lód
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Będzie nowa edycja:
  Gwiazdy skaczą z Wielkiej Krokwi. W pilotażowym odcinku udział weźmie Prezes Urbański.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  od samego początku ten program to jedna wielka pomyłka

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Czyli sami znawcy wylatują :( Kryszyłowicz, Zuchowicz... mają większą wiedzę o technice jazdy na lodzie... No i pojechali... ehh :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  udział Jacykowa odciągnie ludzi od oglądania tego programu. młodzi go nie oglądają, a starsi go nie tolerują,bo to nie stylista, a raczej aferzysta. a ludzie chcą rozrywki, a nie afer i chamstwa. brak mu dowcipu, znajomości przedmiotu , a nade wszystko zawsze jest bardzo źle ubrany, właściwie przebrany za pajaca! Nina, why?

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  placic abonament buraki i morda w kubel - prezes

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Ktoś zwracał się do Dody i Joli Rutowicz, pouczając je, że Polska nie jest już monarchią i nie ma królowych, ponieważ Polska jest państwem unitarnym. -> buhehehehehehe. A co ma piernik do wiatraka? Monarchia również może być państwem unitarnym. Państwo unitarne to pańsstwo jednolite pod względem administracyjno-prawnym, w którym jednostki samorządowe (województwo, powiat, gmina) podlegają prawu obowiązującemu w całym kraju i nie mogą ustalać własnych przepisów sprzecznych z obowiązującym w kraju prawem. Oznacza to np. że jeśli w PL obowiązuje zakaz wykonywania kary śmierci i eutanazji, to na terenie całego karu ten przepis obowiązuje.
  Inaczej w państwie federacyjnym (np. USA), gdzie każda jednostka stanowa ma własne prawo.
  A przeciwieństwem monarchii jest REPUBLIKA!!! - system rządów, w ktorym obywatele wybierają władze.
  Pewnie, że PLOTEK to nie miejsce na takie wyjaśnienia, ale ta bzdura niżej aż w oczy bije :(
  A co do artykułu - wywalenie p. Marii Zuchowicz z GTnL to jak wywalenie Iwony Pavlovic z TzG - zbrodnia dla programu, odebranie mu cech turnieju i sportowej rywalizacji. Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  telewizja publiczna traci szacunek...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Skład sędziowski będzie wspaniały, ani jedna osoba nie będzie się znała na tańcu na lodzie, tak więc jeśli ktoś komuś z jurorów się spodoba, ten dostanie najwięcej punktów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Każdy wie że na lodzie wystąpi Rutowicz,Andrzejewicz ja bym jeszcze dorzucił do śmiechu Luntka,Frytke,Wiśnie a do komisji dał bym Jacykowa,Mroczka,Herbuś no i Dode i wtedy można sr.. ze śmiechu.I tak tego nie będe oglądać,obejrze tylko pierwszy odcinek i to na you tube,nie dam zarobić dodzie już wole,żeby zarobiło you tube.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX