Igor Kryszyłowicz zrezgnował z show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"!

Plotek dowiedział się o tym pierwszy! Dlatego z samego rana przekazujemy wam newsa!

 

Tego nikt się nie spodziewał! Jednak nie wszyscy kochają lodowe show Dwójki. Igor Kryszyłowicz wycofał się z programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie i nie zasiądzie w jury obok Dody. Decyzję o tym choreograf podjął zaledwie kilkanaście dni przed rozpoczęciem trzeciej edycji show.

Nosiłem się długo z podjęciem tej decyzji. Jednak postanowiłem zrezygnować z programu, bo chce się poświęcić pracy teatrze i rozwojowi własnej firmy. Zależy mi na tym, żeby mieć więcej czasu dla bliskich- opowiada Igor w rozmowie z Plotkiem.

Jak widać, nie każdy ma parcie na szkło. Igor Kryszyłowicz woli żyć w spokoju niż pokazywać się na salonach.

Więcej o:
Komentarze (21)
Igor Kryszyłowicz zrezgnował z show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Moment,moment,bo jakoś tego nie rozumiem:/ Chce się poświęcić pracy w teatrze i rozwojowi własnej firmy, a jednocześnie mieć więcej czasu dla bliskich,tak?Przecież jedno wyklucza drugie!Poświęcenie się pracy w teatrze i rozwojowi własnej firmy zajmie mu więcej czasu niż nagranie 1 odcinka GTnL...I jak on chce mieć więcej tego czasu dla bliskich?Jakieś to takie...niezbyt logiczne...:/

 • papla

  Oceniono 9 razy 5

  Pewnie ma na pieńku z Dodą ^^hahaha^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Jeżeli "Plotek" znowu kłamie i naszpiszą za parę dni, że Kryszyłowicz zostaje w programie, to dostaną w zęby ci dziennikarze, tak jak to było z Samuelem jakimśtam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  ta jasne wielkie poświęcenie pokazać się raz w tygodniu w telewizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  szacun igor

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  dlaczego:(:(on był super najlepszym jurorem

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 1

  jezeli to prawda to bardzo dobrze zrobil.

 • Gość: Gość

  0

  TAKI KOMETARZ ZOBACZYLAM NA NASZEJ KLASIE NA PROFILU KRYSZYLOWICZA CALA PRAWDA!!!!!!Byłam w panskiej szkole w BB na warsztatach niestety poziom marny rozczarowało mnie wszystko niestety nazwisko jako reklama to nie wszystko ;(

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie co wy wypisujecie ! Był najlepszym jurorem !? Żadnego więcej odcinka nie obejrzę !? Przecież ten gość nie znał się na łyżwiarstwie. Plótł dyrdymały. Fakt, jest przystojny co jak widzę dla niektórych jest miernikiem klasy jurora. Współczuję Wam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX