Całkiem odmieniona Kożuchowska w "Teraz albo nigdy"

Małgorzata Kożuchowska jest znana z eksperymentów modowo-urodowych. Ale takiej jeszcze nigdy jej nie widzieliście...

 

Jesienią pojawi się w serialu TVN "Teraz albo nigdy!" jako... brunetka. Zagra silną i pewną siebie bizneswoman, siostrę Grażyny (Magdalena Kumorek). Kożuchowska zaskoczyła nas tak drastyczną zmianą, ale pamiętamy, że jako blondynka także starała się pokazać inaczej w kolejnych serialowych rolach. Oto najbardziej znane wcielenia aktorki.

Małgorzata Kożuchowska

 

Kożuchowska zawdzięcza popularność roli Hanki w "M jak miłość". Choć ta postać na początku była negatywna, pod wpływem rodziny Mostowiaków uległa cudownej przemianie i teraz jest wzorem żony i matki. Przez cały ten czas widzowie podziwiają na ekranie grzeczną i prostą fryzurę aktorki.

 

Wydawało się, że postać "ugładzonej" Hanki Mostowiak przylgnie do Kożuchowskiej na zawsze i żadna inna rola tego nie zmieni. W polsatowkim serialu "Tylko miłość" aktorka zaskoczyła różnymi koczkami, kucykami i grzywką figlarnie zarzuconą na bok.

 

Małgorzata Kożuchowska

 

Aktorkę można było też podziwiać w kilku odcinkach "Kryminalnych". Jak na wielkomiejski serial przystało, prezentowała krótką, nowoczesną fryzurę.

Małgorzata Kożuchowska

Prawdziwa bomba wybuchła jednak dopiero teraz. Czy Kożuchowska jako brunetka spodoba się widzom?

 

Możesz codziennie dostawać za darmo gorące newsy z życia gwiazd prosto na Twoją skrzynkę!