Rafał Mroczek spotyka się z byłą?

To już nie plotki. Mroczek naprawdę spotyka się z byłą..

 

O tym już plotkuje cała Warszawa. Aneta Piotrowska spotyka się z Rafałem Mroczkiem, z którym się rozstała ponad roku temu. Oboje byli parą w Tańcu z Gwiazdami, a nawet w życiu. Przynajmniej wszystko na to wskazywało, choć do końca nie wiadomo jak to było. Niestety, kilka miesięcy później ich burzliwy związek rozpadł się, bo Piotrowska snuła plany o karierze za granicą. Jednak nic z tego nie wyszło i tancerka od dłuższego czasu jest w Polsce. Nic dziwnego, że teraz postanowiła odnowić kontakt ze swoim byłym chłopakiem.

Aneta spotyka się z Rafałem, ale na stopie koleżeńskiej. Tak przynajmniej opowiada o tej znajomości. Nie wiem, jaka jest prawda, bo przecież są dorośli. Jednak wiem, że Rafał nie mógł się pogodzić z rozstaniem - opowiada przyjaciółka Mroczka.

Wbrew temu, co piszą gazety Rafał wcale nie spotyka się z Anetą, żeby jej pomóc. Wprost przeciwnie. Oboje postanowili naprawić swoje błędy z przeszłości . Czy to możliwe, że Rafał wróci do Anety? Znajomi aktora twierdzą, że wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że Mroczek ma ponoć dużą słabość do pięknej tancerki.