Daniel Radcliffe się obnaży. Znowu!

Harry Potter w stroju Adama?
Radcliffe się obnaży Harry Potter w stroju Adama? Radcliffe, odtwórca roli Harry'ego Pottera, w najnowszej części pojawi się nago. Producenci strzelą sobie samobója, ponieważ na film nie wejdą nastoletni fani. Daniel Radcliffe ukaże się widzom całkiem nago w najnowszej część zatytułowanej "Harry Potter i Insygnia Śmierci".  Jeżeli to prawda, producenci strzelą sobie samobója, ponieważ na film nie będą mogli wybrać się nastoletni fani Harry'ego. Dobrze, że w ogóle ekipa realizująca adaptację książki, uprzedziła, że Daniel pojawi się na ekranie bez majtek. Przecież młode panny, które na ową produkcję by się wybrały, przeżyłyby czarodziejski szok.  Przypominamy tylko, że Radcliffe swoje wdzięki już pokazał podczas spektaklu teatralnego po którym był bardzo dumny. Z przedstawienia czy przyrodzenia?

 

Jak podaje serwis film.gazeta.pl, Daniel Radcliffe, który wciela się w postać małego czarodzieja Harrego Pottera, ukaże się widzom całkiem nago w najnowszej część zatytułowanej "Harry Potter i Insygnia Śmierci".

 

Jeżeli to prawda, producenci strzelą sobie samobója, ponieważ na film nie będą mogli wybrać się nastoletni fani Harrego.

 

Dobrze, że w ogóle ekipa realizująca adaptację książki, uprzedziła, że Daniel pojawi się na ekranie bez majtek. Przecież młode panny, które na ową produkcję by się wybrały, przeżyłyby czarodziejski szok.

 

A Plotek przypomina tylko, że Radcliffe swoje wdzięki już pokazał podczas spektaklu teatralnego po którym był bardzo dumny. Z przedstawienia czy przyrodzenia?

 

Zobacz także:

Danielowi znika bielizna

Daniel Radcliffe coraz bardziej męski

Daniel Radcliffe chce być nagi

 

Więcej o filmie:

 

 

Więcej o: