Rubik wyklaskał 10 milionów złotych!

Zobacz, na czym kompozytor zarobił największą kasę.

 

O tym, że Piotr Rubik kończy karierę, Plotek pisał jakiś czas temu tutaj.O końcu końców mówią już wszyscy, głośno się z Piotra śmiejąc.

 

Ale my to urządzamy z Rubika podśmiechujki a on trzepie grubą kasę. No chyba, że ktoś uważa, że 10 milionów złotych to mało? Na czym dorobił się Piotr takiego majątku?

 

Przede wszystkim na sprzedaży płyt. Nagrał ich 5, a każda odniosła komercyjny sukces. "Tu Es Petrus" pokryło się diamentem a "Psałterz Wrześniowy" otrzymało status "podwójna diamentowa płyta" i przyniosły Rubikowi 3 miliony złotych.

 

Nie zapominajmy o znanych na całym świecie koncertach, które warte są ok 100 tysięcy za jeden występ. Piotr również komponuje muzykę do filmów czy na specjalne zamówienia np czołówka programu informacyjnego.

 

Mało? A wiecie, ile kasuje Rubik pieniędzy za skomponowanie muzyki z okazji np.: 750 lecia Krakowa? Ok 675 tysięcy złotych!

 

Ale Piotr Rubik, podejmuje się również czynów, które z muzyką nic wspólnego nie mają. Tak było w przypadku sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva", za która muzyk dostał 200 tysięcy złotych.


Takim oto sposobem, gwiazda sacro-polo ma na swoim koncie ok 10 milionów złotych, których nie ruszy, bo będzie żył z tantiemów, a nam pozostał tylko szyderczy śmiech z jego blond fryzury i podstarzałej batuty.