Doda idzie na wojnę z Feelem!

To już nie plotki, ale otwarta wojna między gigantami!
Doda idzie na wojnę! To już nie plotki, ale otwarta wojna między gigantami! Nowy album Dody ukarze się tego samego dnia, co krążek zespołu Feel. Wszystko było ustalone. Doda po przebojowym występie w Sopocie zdobyła przebojem sympatię widzów. I choć wydawało się, że już nic jej nie powstrzyma przed wydaniem reedycji solowej płyty, to Rabczewska niespodziewanie zmieniała plany. Okazuje się, że album Dody w sklepach pojawi się o kilka dni później. - Tak postanowiliśmy wydać album 22 sierpnia. Ta płyta jest wyjątkowa i wymaga z naszej strony starań - opowiada Maja Sablewska, manager Dody. To dość zaskakująca zmiana. Nowa płyta Rabczewskiej miała trafić do sklepów 14 sierpnia, ale artystka zmieniła plany. Jej album ukaże się tego samego dnia, co krążek Feela. Tylko wtajemniczeni wiedzą, że artyści w ten sposób wyruszą na wojnę o gusta fanów, którzy już z pewnością zacierają ręce. Wszystko było ustalone. Doda po przebojowym występie w Sopocie zdobyła przebojem sympatię widzów. I choć wydawało się, że już nic jej nie powstrzyma przed wydaniem reedycji solowej płyty, to Rabczewska niespodziewanie zmieniała plany. Okazuje się, że album Dody w sklepach pojawi się o kilka dni później.

 

Tak postanowiliśmy wydać album 22 sierpnia. Ta płyta jest wyjątkowa i wymaga z naszej strony starań- opowiada Maja Sablewska, manager Dody.

To dość zaskakująca zmiana. Nowa płyta Rabczewskiej miała trafić do sklepów 14 sierpnia, ale artystka zmieniła plany. Jej album ukaże się tego samego dnia, co krążek Feela . Tylko wtajemniczeni wiedzą, że artyści w ten sposób wyruszą na wojnę o gusta fanów, którzy już z pewnością zacierają ręce.

Doda: Lubimy się z Feelem!
Więcej o: