Feel - W odpowiedzi na twój list. Nowy klip

Zobacz najnowsze dzieło zespołu Feel. Wideo
Feel. Nowy klip "W odpowiedzi na twój list" W najnowszym klipie zespołu Feel pojawia się plaża, miasto Nysa i samochód o tej samej nazwie. Kawałek nosi tytuł "W odpowiedzi na twój list" O tym klipie było głośno, zanim pojawił się w sieci. Teledysk do piosenki "W odpowiedzi na twój list", powstawał m.in.: na plaży. Jak to wakacyjny klip. Media donosiły, że na planie teledysku dochodziło do zabawnych sytuacji, m.in.: auto, które wykorzystano w klipie, wyciągały z piachu... uwaga, same kobiety a Piotr Kupicha stał i się przyglądał. Ale to są oczywiście tylko plotki. A fakty? Fakty są takie, że w klipie pojawia się miasto Nysa. Czy w tej miejscowości mieszka osoba, która nadała list do zespołu Feel? Plotek postanowił przeprowadzić różowe śledztwo i odkryć tajemnice piosenki "W odpowiedzi na twój list". Jak się okazuje, w teledysku pojawia się również samochód. Plotek szybko odkrył, że w historię listu musi być zamieszany samochód dostawczy "Nysa". Nysami jeździła milicja. Osoba, która napisała list mogła być kiedyś milicjantem? Bardzo możliwe. Plotek jednak przyjmuje, że to kobieta musiała napisać list. W przeciwnym razie, nigdy nie doszłoby do napisania tekstu piosenki oraz teledysku. Tylko płeć piękna mogła wywrzeć taki wpływ na Piotrze. A przecież w tamtych czasach kobietę, która żadnej pracy się nie boi nazywano "kobietą pracującą". W takim razie, kim jest kobieta pracująca, która napisała list do zespołu Feel? Prawda wyszła na jaw, gdy okazało się, że samochody Nysa były eksportowane do krajów Europy i świata. Plotki głoszą, że dostawcze auta zamawiali również Amerykanie. Szybko stało się jasne, że kobiety pracującej musimy szukać za Oceanem. Wiecie kim jest bohaterka listu? To Rózia Nitownica, amerykański odpowiednik kobiety, która żadnej pracy się nie boi. Teraz już wiadomo, dlaczego Piotr pozwalał paniom wykonywać typowe męskie czynności na planie teledysku.

 

O tym klipie było głośno, zanim pojawił się w sieci. Teledysk do piosenki "W odpowiedzi na twój list", powstawał m.in.: na plaży. Jak to wakacyjny klip.

 

Media donosiły, że na planie teledysku dochodziło do zabawnych sytuacji m.in.: auto, które wykorzystano w klipie, wyciągały z piachu... uwaga, same kobiety aPiotr Kupicha stał i się przyglądał. Ale to są oczywiście tylko plotki.

 

A fakty? Fakty są takie, że w klipie pojawia się miasto Nysa. Czy w tej miejscowości mieszka osoba, która nadała list do zespołu Feel?

 

Plotek postanowił przeprowadzić różowe śledztwo i odkryć tajemnice piosenki "W odpowiedzi na twój list". Jak się okazuje, w teledysku pojawia się również samochód. Plotek szybko odkrył, że w historię listu musi być zamieszany samochód dostawczy "Nysa".

 

 


 

Takimi samochodami jeździła milicja. Osoba, która napisała list mogła być kiedyś milicjantem? Bardzo możliwe. Plotek jednak przyjmuje, że to kobieta musiała napisać list. W przeciwnym razie, nigdy nie doszłoby do napisania tekstu piosenki oraz teledysku. Tylko płeć piękna mogła wywrzeć taki wpływ na Piotrze.

 

A przecież, w tamtych czasach, kobietę, która żadnej pracy się nie boi nazywano "Kobietą Pracującą".

 

W takim razie, kim jest kobieta pracująca, która napisała list do zespołu Feel? Prawda wyszła na jak, gdy okazało się, że samochody Nysa były eksportowane do krajów Europy i Świata. Plotki głoszą, że dostawcze auta zamawiali również Amerykanie. Szybko stało się jasne, że kobiety pracującej musimy szukać za oceanem.Wiecie kim jest bohaterka listu? To Rózia Nitownica, amerykański odpowiednik kobiety, która żadnej pracy się nie boi.

 

 

 

 

Teraz już wiadomo, dlaczego Piotr pozwalał paniom, wykonywać, typowe męskie czynności na planie teledysku.

 

 
 
 

Więcej o:
Komentarze (117)
Feel - W odpowiedzi na twój list. Nowy klip
Zaloguj się
 • klaudix

  Oceniono 11 razy 11

  kocham cie piotrek

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 11

  kocham FEEL i piotrka kupichę a teledysk jak zawsze rewelwcja!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  Wszystkie teledyski feel robione na jedno kopyto, tylko panienki sie zmieniają :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  uwielbiam tą piosenkę jak i cała plytkę

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Do darkprincess: Nie mogłaś widzieć tego teledysku 9 miesięcy temu, bo go dopieoro nakręcili (więc nie próbuj tu szpanować, piosenkę to co innego, bo jest na płycie...

 • amelie

  Oceniono 22 razy 8

  Jak zwykle zazdrościcie osobą, które stały się popularne. Przedtem co było? Feel, Piotruś kochany, ale boska piosenka, kocham to. A teraz? Rzygać mi się chce, pedał itp...
  Tak samo z Dodą oraz innymi medialnymi gwiazdami. Jesteście zajebiście zazdrośni, jak to w społeczeństwie bywa.
  A ta piosenka była dawno nagrywana, więc nie podzielam zdania, że woda sodowa mu uderzyła do głowy i wymyśla durnowate piosenki!
  Normalnie żal mi niektórych... Piotrek trzymaj się ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 8

  fajny pozdrowienia dla piotrka i rodzinki

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  wow nie wiedzialam ze teledysk jest nagrany tak blisko mojego domu:):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  a ja bylem na tej plazyyy:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX