TVN ma nową Izę Miko! Plotek odkrył tajemnicę!

Iza wyjechała do Stanów, więc stacja znalazła sobie jej odpowiednik. Dziewczyna ma nawet niemal identyczne nazwisko.
TVN ma nową Izę Miko! TVN zaprezentował nową ramówkę i aktorów. Iza wyjechała do Stanów, więc stacja znalazła sobie jej odpowiednik. Dziewczyna ma nawet niemal identyczne nazwisko Iza wyjechała do Stanów, więc stacja znalazła sobie jej odpowiednik. Dziewczyna ma nawet niemal identyczne nazwisko. TVN zaprezentował swoją nową ramówkę i aktorów, którzy zagrają w produkcjach stacji. Pojawiło się kilka nowych nazwisk. Jednym z nich jest Aleksandra Mikołajczyk, która zagra w serialu "Twarzą w twarz" obok Magdaleny Walach i Pawła Małaszyńskiego. Naszym zdaniem, dziewczyna łudząco przypomina Izę Miko. Co ciekawe, aktorek nie łączy tylko uroda, ale także nazwisko... Miko to tylko skrót nazwiska Izy. W rzeczywistości nazywa się ona Mikołajczak, czyli prawie tak samo jak Aleksandra Mikołajczyk. Zabawne, że ojcem Izy jest Aleksander Mikołajczak. Plotek proponuje, by nową twarz TVN-u nazywać od teraz Olą Miko. Iza Miko wyjechała do Stanów i nie planuje powrotu do Polski na stałe. Być może TVN zdecydował się na zatrudnienie Aleksandry właśnie ze względu na to podobieństwo? Może łudzą się, że ktoś pomyli Olę z Izą?

 

TVN zaprezentował swoją nową ramówkę i aktorów, którzy zagrają w produkcjach stacji. Pojawiło się kilka nowych nazwisk. Jednym z nich jest Aleksandra Mikołajczyk, która zagra w serialu "Twarzą w twarz" obok Magdaleny Walach i Pawła Małaszyńskiego.

 

Naszym zdaniem dziewczyna łudząco przypomina Izę Miko. Co ciekawe, aktorek nie łączy tylko uroda, ale także nazwisko... Miko to tylko skrót nazwiska Izy. W rzeczywistości nazywa się ona Mikołajczak, czyli prawie tak samo jak Aleksandra Mikołajczyk. Zabawne, że ojcem Izy jest Aleksander Mikołajczak. Plotek proponuje, by nową twarz TVN-u nazywać od teraz Olą Miko.

 

Iza Miko wyjechała do Stanów i nie planuje powrotu do Polski na stałe. Być może TVN zdecydował się na zatrudnienie Aleksandry właśnie ze względu na to podobieństwo? Może łudzą się, że ktoś pomyli Olę z Izą?

 

 

 

 

 

Więcej o: