Zac Efron ma być śpiewającą sensacją!

Jeden z największych potentatów muzycznych zaproponował mu miliony za nagranie albumu. Co na to Zac Efron?
Efron śpiewającą sensacją Potenta muzyczny zaproponował mu miliony za nagranie albumu. Cowell, srogi juror z American Idol, zaproponował Zakowi Efronowi współpracę. Aktor "High School Musical" nie ma jednak w planach nagrywania solowej płyty. Co na to Zac Efron? Powiedział: nic z tego! Simon Cowell, srogi juror z American Idol, zaproponował Zakowi Efronowi współpracę. Zdecydowanie widzi w nim potencjał na wielką gwiazdę muzyki pop. Aktor "High School Musical" nie ma jednak w planach nagrywania solowej płyty. - Simon powiedział Zakowi: Z moją wiedzą i twoim głosem możemy zarobić miliony - relacjonuje świadek. - Zaproponował również Zakowi przelot do Londynu na negocjacje, ale Zac odrzucił propozycję. Woli skupić się na swojej karierze aktorskiej - dodaje. Aż dziwne - zgłasza się do ciebie facet, który naprawdę wpłynął na sukcesy muzyczne paru gwiazd, i proponuje, że zarobisz miliony. Dodatkowo koleżanki z planu HSM, czyli Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens, mają za sobą albumy solowe, więc czemu Zac Efron nie chce iść ich śladem?  W każdym razie Zac Efron przyrzekł Simonowi, że jeśli zmieni swoją decyzję, to będzie on pierwszą osobą, która się o tym dowie. Zac - fani czekają!!! 

 

Powiedział: nic z tego!

 

Simon Cowell, srogi juror z American Idol, zaproponował Zakowi Efronowi współpracę. Zdecydowanie widzi w nim potencjał na wielką gwiazdę muzyki pop. Aktor "High School Musical" nie ma jednak w planach nagrywania solowej płyty.

 

- Simon powiedział Zakowi: "z moją wiedzą i twoim głosem możemy zarobić miliony" - relacjonuje świadek. - Zaproponował również Zakowi przelot do Londynu na negocjacje, ale Zac odrzucił propozycję. Woli skupić się na swojej karierze aktorskiej.

 

 

Aż dziwne - zgłasza się do ciebie facet, który naprawdę wpłynął na sukcesy muzyczne paru gwiazd, i proponuje, że zarobisz miliony. Dodatkowo koleżanki z planu HSM, czyli Ashley Tisdale i Vanessa Hudgens, mają za sobą albumy solowe, więc czemu Zac Efron nie chce iść ich śladem.

 

W każdym razie Zac Efron przyrzekł Simonowi, że jeśli zmieni swoją decyzję, to będzie on pierwszą osobą, która się o tym dowie.

 

Zac - fani czekają!!!

 

ZOBACZ TAKŻE: Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale w magazynie ELLE