Czym nas zaskoczy Flinta w Sopocie?

Flinta i Zagrobelny przygotowali niespodziankę! Tylko nam wokalistka zdradza co będzie się dziś dziać na sopockiej scenie. Sprawdź koniecznie!

 

Piosenka "Nie kłam, że kochasz mnie" Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego to hit ostatnich miesięcy. Dziś duet zaprezentuje ten utwór na sopockiej scenie walcząc o tytuł przeboju lata podczas Sopot Hit Festiwalu.

 

Ewelina zdaje sobie sprawę z tego, że ona i Łukasz są uważani za faworytów konkursu.

 

Wszyscy nam to tutaj powtarzają, ale staram się zachować do tego dystans. Przecież faworyci często wcale nie wygrywają - powiedziała nam wokalistka

 

Piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie" zna już chyba każdy i wystarczyłoby, żeby Ewelina i Łukasz poprawnie wykonali ją podczas dzisiejszego konkursu. Oni jednak chcą zaskoczyć widownię i telewidzów.

 

Występ będzie bardzo filmowy. Na scenie znajdą się siedzenia kinowe, w których Ewelina i Łukasz będą przez chwilę oglądać film. Co to będzie? Ich zdjęcia. Muzycy są na nich wystylizowani na lata 40. Ewelina wygląda jak Rita Hayworth w kultowym filmie "Gilda". Nie wiadomo jednak, czy TVP zgodzi się na emisję tej atrakcji na telebimach sopockiej sceny.

 

Na pewno będzie bardzo gorąco. Może nawet dojdzie do rękoczynów... W końcu jest to piosenka dwojga kochanków - dodaje tajemniczo Flinta

 

Po występie z pewnością pojawi się lawina plotek, jednak Ewelina i Łukasz bardzo się lubią i tylko ze sobą przyjaźnią.

 

Mimo to, czekamy na ten występ z niecierpliwością i mamy nadzieję, że TVP wyemituje przygotowane przez muzyków wideo zgodnie z ich wolą.

 

 

Zobacz także inne artykuły dotyczące Sopot Hit Festiwalu:

Wiśniewski skręcił nogę!

Doda trafi do pudła! Foto!

Doda z Feelem znowu w Sopocie! Galeria!

 

 

Więcej o: