Najlepiej opłacane nastolatki Hollywood

Narzekacie na niskie kieszonkowe? Jeśli tak, to nie czytajcie dalej. Magazyn Forbes podał listę najlepiej zarabiających gwiazd młodego pokolenia w zeszłym roku. Na szczycie listy znalazła się Miley Cyrus i Daniel Radcliffe. Ile zarobili?
Najbogatsze nastolatki Magazyn Forbes wziął pod lupę zarobki najmłodszego pokolenia Hollywood. Nastoletnie gwiazdy depczą swoim starszym kolegom po piętach! Prowadzą Miley Cyrus i Daniel Radcliffe. Oboje zarobili w zeszłym roku po 25 milionów dolarów Nastoletnie gwiazdy depczą swoim starszym kolegom po piętach! Narazie prowadzą Miley Cyrus i Daniel Radcliffe. Oboje zarobili w zeszłym roku po 25 milionów dolarów. Miley zawdzięcza to przede wszystkim całej masie projektów związanych z serialem "Hannah Montana" oraz karierze wokalnej. Źródłem dochodów Daniela Radcliffe'a jest przede wszystkim wcielanie się w rolę Harry'ego Pottera. Już wkrótce do kin trafi kolejna część przygód czarodzieja, więc stan konta Radcliffe'a również odpowiednio się zmieni. Trzecie miejsce przypadło w udziale weterankom Hollywood - Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen. 22-letnie gwiazdki rozpoczęły swoją karierę w wieku zaledwie kilku miesięcy i od tamtej pory sukcesywnie się bogacą. W zeszłym roku każdej z nich udało się zarobić po 15 milionów dolarów. Choć pieniędzy mają wystarczająco dużo, aby przejść na emeryturę, nie spoczywają na laurach. Do sklepów trafiła właśnie biżuteria ich projektu, a już wkrótce na półki trafi ich książka "Influenece". Zespół Jonas Brothers przebojem wdarł się na listy muzyczne i listy najlepiej opłacanych gwiazd. W zeszłym roku chłopakom udało się zarobić po 12 milionów na głowę. W przyszłorocznym zestawieniu będą zapewne dużo wyżej. Na piątym miejscu znalazł się chłopak, do którego wzdychają dziewczyny na całym świecie, czyli Zac Efron. Gwiazdor "High School Musical" zarobił 5,8 miliona dolarów. Listę zamykają: gwiazda "High School Musical" - Ashley Tisdale, koleżanka z planu Daniela Radcliffe'a - Emma Watson, wokalistka - Hilary Duff, brytyjski aktor z "Harry'ego Pottera" - Rupert Grint oraz dziewczyna i koleżanka z planu Zaka Efona - Vanessa Hudgens.

 

Magazyn Forbes od lat specjalizuje się w prześwietlaniu portfeli znanych i lubianych. Tym razem wziął pod lupę najmłodsze pokolenie Hollywood. Nastoletnie gwiazdy depczą swoim starszym kolegom po piętach!

 

Najwyższe pozycje na liście zajęli Miley Cyrus i Daniel Radcliffe. Oboje zarobili w zeszłym roku po 25 milionów dolarów. Miley zawdzięcza to przede wszystkim całej masie projektów związanych z serialem "Hannah Montana" oraz karierze wokalnej. Nic nie wskazuje, aby w przyszłym roku miała osiągnąć mniejszy wynik.

 

 

Źródłem dochodów Daniela Radcliffe'a jest przede wszystkim wcielanie się w rolę Harry'ego Pottera. Już wkrótce do kin trafi kolejna część przygód czarodzieja, więc stan konta Radcliffe'a również odpowiednio się zmieni.

 

 

Trzecie miejsce przypadło w udziale weterankom Hollywood - Mary-Kate Olseni Ashley Olsen. 22-letnie gwiazdki rozpoczęły swoją karierę w wieku zaledwie kilku miesięcy i od tamtej pory sukcesywnie się bogacą. W zeszłym roku każdej z nich udało się zarobić po 15 milionów dolarów. Choć pieniędzy mają wystarczająco dużo, aby przejść na emeryturę, nie spoczywają na laurach. Do sklepów trafiła właśnie biżuteria ich projektu, a już wkrótce na półki trafi ich książka "Influenece".

 

 

Zespół Jonas Brothers przebojem wdarł się na listy muzyczne i listy najlepiej opłacanych gwiazd. W zeszłym roku chłopakom udało się zarobić po 12 milionów na głowę. W przyszłorocznym zestawieniu będą zapewne dużo wyżej.

 

 

Na piątym miejscu znalazł się chłopak, do którego wzdychają dziewczyny na całym świecie, czyli Zac Efron. Gwiazdor "High School Musical" zarobił 5,8 miliona dolarów.

 

 

Listę zamykają: gwiazda "High School Musical" - Ashley Tisdale, koleżanka z planu Daniela Radcliffe'a - Emma Watson, wokalistka - Hilary Duff, brytyjski aktor z "Harry'ego Pottera" - Rupert Grint oraz dziewczyna i koleżanka z planu Zaka Efona - Vanessa Hudgens.

 

Wygląda to jak pojedynek gwiazd Disneya i odtwórców ról w "Harrym Potterze". Kto wygra w przyszłym roku?

 

Oto cała lista:

 

1. Miley Cyrus

1. Daniel Radcliffe

3. Mary-Kate i Ashley Olsen

4. Jonas Brothers

5. Zac Efron

6. Ashley Tisdale

7. Emma Watson

8. Hilary Duff

9. Rupert Grint

10. Vanessa Hudgens