Isia kocha markowe ciuchy i kupuje nieruchomości

Czy to wam czegoś nie przypomina?

 

Agnieszka Radwańska ma na swoim koncie ok 1,5 miliona dolarów, które zarobiła w przeciągu trzech lat. Jest jedną z dziesięciu najlepszych tenisistek globu. Polska rakieta, światowa gwiazda, ale przede wszystkim nastolatka.

 

W najnowszym numerze "Gali" możemy przeczytać wywiad z Isią, z którego dowiadujemy się, że Polka najwięcej pieniędzy wydaje na markowe ciuchy:

Oj, Tak! Dużo wydaje na ciuchy. Może nie od razu majątek,ale lubię zakupy,markowe rzeczy.Patrzę na metki,na jakość, ale i na cenę. Mam ulubione sklepy: Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Calvin Klein...

Radwańska również inwestuje w nieruchomości:

Kupiłam na przykład duże mieszkanie w centrum Krakowa.

Isia udowadnia również, że mimo, że jest skromna, potrafi walczyć o swoje. Opowiedziała o wielu przypadkach złego traktowania w hotelach i na kortach. Wtedy Agnieszka nie jest już taka cicha:

...Poprosiłam o inny pokój, pani w recepcji powiedziała, że nie,bo nie. Po rozmowie oczywiście zmieniła pokój. Na korcie też się potrafię pokłócić, jak sędzia oszukuje. Nie będę tego tolerowała.

 

Podsumujmy. Radwańska zarabia miliony, inwestuje w nieruchomości oraz reklamuje swoim nazwiskiem produkty (proszek do prania). Czy takie zachowania wam kogoś nie przypominają?

 

 

Zobacz również:
Radwańska w Playboyu? Galeria