Ania Popek ma parcie na szkło?

W końcu gdzie ona się pojawi? Plotek zna prawdę!

 

Ania Popek ma dylemat. Od kilku dni mówi się, że dziennikarka dostała propozycję od TVN-u, żeby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Tymczasem tylko wtajemniczeni wiedzą, że Popek sama zaczęła zastanawiać się nad udziałem w tym programie. Bo jak twierdzą jej znajomi dziennikarka ma parcie na szkło.
Popek ma nie lada dylemat, bo niedawno dostała propozycję do Dwójki, żeby zastąpić Tatianę Okupnik jako prowadzącą w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Nic dziwnego, że dziennikarka ma kłopot, bo nie wie, którą ofertę wybrać.

 

Ania Popek jest poważną kandydatką do gospodyni show Dwójki. Wiem, że zgodziła się pracować za mniejszą kasę niż Tatiana, a to przecież dla producentów nie byle jaki argument. Być może ją zatrudnią, w końcu jest twarzą Dwójki. Tatiana nie ma takiego doświadczenia. Jest jednak kłopot, bo wiem, że prowadzą z nią rozmowy producenci "Tańca z Gwiazdami"- opowiada dziennikarka TVP.


Popek musi wybrać. Jak tańczy dziennikarka na lodzie już wiemy, ale czy poradzi sobie równie dobrze na parkiecie? Tego nie wiadomo. Ale trzeba przyznać, że spełniają się marzenia Ani Popek, która zawsze lubiła być w centrum uwagi. Teraz ma więc okazję pokazać na co ją stać!