Ala Janosz z Szymonem Wydrą ikonami sukcesu!

Kto wpadł na pomysł, żeby reklamować szkołę twarzą upadłej gwiazdki?
Ala Janosz ikoną sukcesu! Kto wpadł na pomysł, żeby reklamować szkołę twarzą upadłej gwiazdki? W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz. Ala Janosz znowu na topie. W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz i niemniej przebojowy Szymon "Carpe Diem" Wydra. Ten ostatni przynajmniej zrobił furorę z foką w Gwiezdnym Cyrku. Jednak warszawiacy muszą mieć łezkę w oku, gdy patrzą na zdjęcie Ali Janosz. Chyba wszyscy pamiętają Alę Janosz i jej przebój o Jajecznicy? Tym kawałkiem pobiła nawet Kaję Paschalską i jej przebój o bazarze na stadionie X-lecia. Janosz dzięki swojej piosence położyła swoją karierę i znikła z salonów. Teraz wraca jak widmo na billboardach. I w dodatku promuje szkołę mediów i wizerunku gwiazd. Trudno powiedzieć, kto wpadł na taki pomysł, ale jest on równie absurdalny jak tekst piosenki Janosz. Plotek jest ciekaw, kiedy Ala Janosz w końcu wróci, ale na estradę?

 

Ala Janosz znowu na topie. W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz i niemniej przebojowy Szymon Carpe Diem Wydra. Ten ostatni przynajmniej zrobił furorę z foką w Gwiezdnym Cyrku. Jednak warszawiacy muszą mieć łezkę w oku, gdy patrzą na zdjęcie Ali Janosz.

 

Chyba wszyscy pamiętają Alę Janosz i jej przebój o Jajecznicy? Tym kawałkiem pobiła nawet nawet Kaję Paschalską i jej przebój o bazarze na stadionie X-lecia. Janosz dzięki swojej piosence położyła swoją karierę i znikła z salonów.

 

 

Teraz wraca jak widmo na bilbordach. I to w dodatku promuje szkołę mediów i wizerunku gwiazd. Trudno powiedzieć, kto wpadł na taki pomysł, ale jest on równie absurdalny jak tekst piosenki Janosz. Plotek jest ciekaw, kiedy Ala Janosz w końcu wróci, ale na estradę?

 

 

 

Więcej o: