Ala Janosz z Szymonem Wydrą ikonami sukcesu!

Kto wpadł na pomysł, żeby reklamować szkołę twarzą upadłej gwiazdki?
Ala Janosz ikoną sukcesu! Kto wpadł na pomysł, żeby reklamować szkołę twarzą upadłej gwiazdki? W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz. Ala Janosz znowu na topie. W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz i niemniej przebojowy Szymon "Carpe Diem" Wydra. Ten ostatni przynajmniej zrobił furorę z foką w Gwiezdnym Cyrku. Jednak warszawiacy muszą mieć łezkę w oku, gdy patrzą na zdjęcie Ali Janosz. Chyba wszyscy pamiętają Alę Janosz i jej przebój o Jajecznicy? Tym kawałkiem pobiła nawet Kaję Paschalską i jej przebój o bazarze na stadionie X-lecia. Janosz dzięki swojej piosence położyła swoją karierę i znikła z salonów. Teraz wraca jak widmo na billboardach. I w dodatku promuje szkołę mediów i wizerunku gwiazd. Trudno powiedzieć, kto wpadł na taki pomysł, ale jest on równie absurdalny jak tekst piosenki Janosz. Plotek jest ciekaw, kiedy Ala Janosz w końcu wróci, ale na estradę?

 

Ala Janosz znowu na topie. W całej Warszawie pojawiły się ogromne reklamy młodych i przebojowych, którzy odnieśli sukces dzięki pewnej szkole wyższej. Wśród nich jest Ala Janosz i niemniej przebojowy Szymon Carpe Diem Wydra. Ten ostatni przynajmniej zrobił furorę z foką w Gwiezdnym Cyrku. Jednak warszawiacy muszą mieć łezkę w oku, gdy patrzą na zdjęcie Ali Janosz.

 

Chyba wszyscy pamiętają Alę Janosz i jej przebój o Jajecznicy? Tym kawałkiem pobiła nawet nawet Kaję Paschalską i jej przebój o bazarze na stadionie X-lecia. Janosz dzięki swojej piosence położyła swoją karierę i znikła z salonów.

 

 

Teraz wraca jak widmo na bilbordach. I to w dodatku promuje szkołę mediów i wizerunku gwiazd. Trudno powiedzieć, kto wpadł na taki pomysł, ale jest on równie absurdalny jak tekst piosenki Janosz. Plotek jest ciekaw, kiedy Ala Janosz w końcu wróci, ale na estradę?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Ala Janosz z Szymonem Wydrą ikonami sukcesu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Nigdy nie zapomnę tego szoku,ze zamiast Eweliny wygrała ona.Mam nadzieję,że chociaz teraz w Sopocie Flinta wygra.Ma niesamowity głos,a Ali nie chcę obrażać,ale nie jestem jej fanką

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Odstosunkujcie sie od Ali!!! Wiekszosc z Was chciala by miec chociaz 10% jej talentu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  to nie jej wina. Mi jest zal tej Ali, bo ma swietny glos i moglaby zrobic kariere... Zrobili z niej idiotke, ona nie wymysla tekstów :) co nie zmienia faktu,ze piosenka jest "fantastyczna" :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  ma refren : nannanannanannannananannanannannanannan jestnajfajniejszy z całej piosenki xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  jajecznica jest spoko ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  glos ma wporzadku

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ma ładny głos tylko kiepską piosenkę

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ech... plotek nie wie, że Ala ma bardzo dobre kawałki jazzowe... słyszalam :) nie ma tam nic o jajecznicy

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  wole Eweline od Janoszki ale wydra jest ok :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX