Mroczki mają spożywczaka!

A wszystko to z miłości...

 

Tacy synowie jak Rafał i Marcin Mroczkowie to prawdziwy skarb. Nie dość, że są przebojowi i odnoszą sukcesy w Warszawie, to nie zapominają również o rodzinnych stronach, a konkretnie o Siedlcach, z których pochodzą. Tam mieszkają rodzice bliźniaków i ich siostra.

 

Nic dziwnego, że obaj myślą o przyszłości. Dowód? Otworzyli w rodzinnym mieście sklep spożywczy. Ta wyjątkowa inwestycja jest dość oryginalnym pomysłem, bo do takiego sklepu, gdzie podają bułki popularni bracia, mogą walić tłumy fanek.

 

Marcin jest jeszcze moim kolegą z podstawówki. Jakiś czas temu otworzył faktycznie sklep na osiedlu specjalnie dla swojej mamy. W ten sposób ma pracę, fajnie, że nie przewróciło im się w głowie, bo z tymi gwiazdami to różnie bywa. A Marcin i Rafał pomagają rodzinie, to bardzo fajna sytuacja- opowiada przyjaciółka Mroczków.

 

Rzeczywiście sprawa fajna, ale postanowiliśmy to sprawdzić. Zapytaliśmy u źródła. Marcin Mroczek nie dość, że jest pomocny, to jeszcze skromny:

To prawda, że moi rodzice mają sklep, ale to przecież żadna sensacja. Wszyscy już o tym od dawna wiedzą i nie wiem, dlaczego to interesuje ludzi. Tym bardziej, że to dotyczy moich rodziców, a nie mnie samego. Ja z bratem prowadzę agencję artystyczną, ale na tym koniec naszych biznesów- opowiada Marcin Mroczek w rozmowie z Plotkiem.

 

Trzeba przyznać, że Rafał i Marcin zaskoczyli nas po raz pierwszy od dłuższego czasu. Pozytywnie! To dobrze, że sławni bliźniacy nie myślą o sobie i pomagają rodzinie. Tak trzymać!

Więcej o:
Komentarze (40)
Mroczki mają spożywczaka!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Nareszcie się odnaleźli w tym co najlepiej potrafią.

 • jose

  Oceniono 14 razy 6

  to lepiej niz Kamel ,ktory totalnie olal swoja biedujaca matke

 • kocia

  Oceniono 6 razy 4

  Klony-pokemony :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Agencję artystyczną ????? ... Artyści z kociego teatru!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  mam nadzieje ze juz nie dlugo bede ich ogladal w telewizji,i beda mogli sie spokojnie zajac burakami:))

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  stare info plotek ma... postaralibyście się wstyd!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  własnie ze nie pod Siedlcami tylko w Siedlcach co prawda to juz prawie Strzała ale jeszcze Siedlce;) ul. Skołowska dokładnie:) kolo drosedu. a zreszta to onie mieli juz tem sklep zanim zaczeli byc znani tylko teraz go troche rozbudowali

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 3

  Nienawidze tych wieśniaków...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX