Wiśniewski zagra transwestytę!

Michał Wiśniewski u boku Grazi Wolszczak i Liszowskiej.
Nowa rola Wiśniewskiego Zagra on u boku Grazi Wolszczak i Liszowskiej. Michał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli Lider "Ich Troje" to człowiek renesansu. Śpiewa, tańczy, ubezpiecza ludzi, otwiera knajpy i kasyna. Wiśnia jest także aktorem. Okazuje się, że Michał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli. Ale nie martwcie się, Wiśniewski nie zagra roli pierwszoplanowej. Ba! Michał nie zagra ani drugoplanowej ani trzecioplanowej roli, będzie praktycznie statystą. Oprócz wspomnianego wcześniej lidera "Ich Troje" w produkcji polsko-czeskiej zagra Grażyna Wolszczak (Gwiezdny Cyrk), Joanna Liszowska (Jak Oni Śpiewają) czy Piotr Gąsowski (Taniec z Gwiazdami).

 

Lider "Ich Troje" to człowiek renesansu. Śpiewa, tańczy, ubezpiecza ludzi, otwiera knajpy i kasyna. Wiśnia jest także aktorem.

 

Okazuje się, żeMichał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli.

 

Ale nie martwcie się, Wiśniewski nie zagra roli pierwszoplanowej. Ba! Michał nie zagra ani drugoplanowej ani trzecioplanowej roli, będzie praktycznie statystą.

 

Oprócz wspomnianego wcześniej lidera "Ich Troje"w produkcji polsko-czeskiej zagraGrażyna Wolszczak (Gwiezdny Cyrk),Joanna Liszowska (Jak Oni Śpiewają) czy Piotr Gąsowski (Taniec z Gwiazdami).

 

Zobacz także:

Koniec świata! Wiśniewski będzie uczył jak się ubierać!

Michał Wiśniewski skasuje Ich Troje?

Wiśniewski i Maleńczuk jurorami w "Fabryce gwiazd"?

 

Więcej o filmie przeczytasz na: