Wiśniewski zagra transwestytę!

Michał Wiśniewski u boku Grazi Wolszczak i Liszowskiej.
Nowa rola Wiśniewskiego Zagra on u boku Grazi Wolszczak i Liszowskiej. Michał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli Lider "Ich Troje" to człowiek renesansu. Śpiewa, tańczy, ubezpiecza ludzi, otwiera knajpy i kasyna. Wiśnia jest także aktorem. Okazuje się, że Michał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli. Ale nie martwcie się, Wiśniewski nie zagra roli pierwszoplanowej. Ba! Michał nie zagra ani drugoplanowej ani trzecioplanowej roli, będzie praktycznie statystą. Oprócz wspomnianego wcześniej lidera "Ich Troje" w produkcji polsko-czeskiej zagra Grażyna Wolszczak (Gwiezdny Cyrk), Joanna Liszowska (Jak Oni Śpiewają) czy Piotr Gąsowski (Taniec z Gwiazdami).

 

Lider "Ich Troje" to człowiek renesansu. Śpiewa, tańczy, ubezpiecza ludzi, otwiera knajpy i kasyna. Wiśnia jest także aktorem.

 

Okazuje się, żeMichał Wiśniewski zagra transwestytę w nowym filmie "Zmiana", który pojawi się na ekranach kin w 2009 roku. Znając artystę, świetnie odnajdzie się w nowej roli.

 

Ale nie martwcie się, Wiśniewski nie zagra roli pierwszoplanowej. Ba! Michał nie zagra ani drugoplanowej ani trzecioplanowej roli, będzie praktycznie statystą.

 

Oprócz wspomnianego wcześniej lidera "Ich Troje"w produkcji polsko-czeskiej zagraGrażyna Wolszczak (Gwiezdny Cyrk),Joanna Liszowska (Jak Oni Śpiewają) czy Piotr Gąsowski (Taniec z Gwiazdami).

 

Zobacz także:

Koniec świata! Wiśniewski będzie uczył jak się ubierać!

Michał Wiśniewski skasuje Ich Troje?

Wiśniewski i Maleńczuk jurorami w "Fabryce gwiazd"?

 

Więcej o filmie przeczytasz na:

 

 

Więcej o:
Komentarze (23)
Wiśniewski zagra transwestytę!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Plotku tyluł twojego aktykułu brzmi" Wiśniewski zagra tranwestytę !" Poniżej napisałeś , że nie bedzie grał żadnej roli tylko bedzie stylistą !!! To jest duża róznica . Plotek-srotek wyjedz gdzieś dziecikno na wakacje i odpocznij , bo pieprzysz trzy po trzy jak potłuczony.

 • jose

  Oceniono 4 razy 4

  moj brat tez ma na imie kuba ,nie nie jestem z warszawy tylko z Antwerpen

 • jose

  Oceniono 19 razy 1

  nie musi sie specjalnie wysilac ,bo z natury zachowuje sie jak transwestyta

 • Gość: Gość

  0

  jose, daj link na jakieś inne twoje zdjęcia.
  Idziesz w sierpniu do Sportpalaise?

 • Gość: Gość

  0

  Zagra siebie?

 • Gość: Gość

  0

  kuba777 szuka żony na plotku.

 • kuba777

  Oceniono 4 razy 0

  jose, jak mogę Cię poznać? Jesteś z Warszawy?
  Podoba mi się Twoja fotka :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  po co ma grać trans. przecież on jest trans.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Hmmm... Zdjęcia z jego udziałem zostały zrealizowane jakoś tak zimą jeszcze (co zostało odtrąbione we wszystkich możliwych portalach i kolorowych gazetkach) a wy uznaliście sa stosowne i konieczne napisać o tym w lipcu:-/ I to używając czasu przyszłego... I kto tu niby jest żenujący? Wiśniewski? Na pewno nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX