Isis Gee będzie śpiewać po polsku?

Ostatnia deska ratunku na to, by podbić serca Polaków...

 

Isis Gee jest dość tajemniczą artystką. Odkąd wzięła udział w finałach Eurowizji praktycznie nie pojawia się publicznie. A wszystko to za sprawą jej częstych wyjazdów z kraju do USA, gdzie prowadzi negocjacje związane z kontraktem płytowym. Gwiazda ma w planach podbicie tamtejszego rynku, ale nie oznacza to, że zapomina o polskich fanach. Jakiś czas temu na oficjalnej stronie Gee pojawił się lakoniczny komunikat o tym, że gwiazda szykuje dwie płyty. W tym jedna w całości będzie poświęcona tematyce świątecznej. Premiera w grudniu. Czy znajdą się na niej polskie kolędy?

 

Nie sądzę. Isis uczy się polskiego i wiem, że świetnie jej to idzie, ale na tym etapie nauki chyba nie byłaby w stanie tego zrobić. To raczej będą piosenki śpiewane po angielsku o tematyce bożonarodzeniowej. - opowiada kolega Isis.

 

Tymczasem Gee milczy. Nie chce komentować niczego na temat swoich planów zawodowych, bo od kilku tygodni sporo podróżuje między krajem a USA. Zaś w wolnym czasie nagrywa aż dwie płyty, jedną z nich fani usłyszą na Boże Narodzenie. Jednak jak twierdzą wtajemniczeni cały materiał Gee nagrała po angielsku.