Jamie Lynn Spears pragnie kolejnego dziecka!

Natychmiast!

 

Młoda mama Jamie Lynn Spears nie może nacieszyć się swoją córeczką Maddie Briann. Urocze zdjęcia, które Kotek ostatnio pokazywał, doskonale pokazują, jak szczęśliwa jest nowa rodzinka. Wbrew zapowiedziom Jamie Lynn radzi sobie doskonale i pokazuje, że jest w stanie obchodzić się z małym bobaskiem. Tymczasem światło dzienne ujrzały plotki sugerujące, że gwiazdka planuje urodzić kolejne dziecko!Źródła donoszą:

Jamie Lynn jest tak zauroczona swoją dziecinką, że pragnie dla niej towarzystwa. Z wypowiedzi młodej mamy można wywnioskować, że pragnie drugiej dziewczynki. Dodatkowo, uważa ona, że musi się to stać natychmiast!


Kolejna osoba związana z rodziną opowiada:

Artystka chce, aby jej dzieci mogły się razem wychowywać i bawić. Dlatego też różnica w wieku może wynosić maksymalnie jeden rok. Jamie Lynn bardzo chce kupować im takie same ubranka, aby wyglądały identycznie. Dodatkowo, jej wypowiedzi wynika, że jest stworzona do rodzenia i bez problemu poradzi sobie nawet z trójką dzieci.


Kotek nie jest przekonany, czy kolejne dziecko to dobry pomysł. Przecież Jamie Lynn Spears to dopiero nastolatka, która ma całe życie przed sobą!