Siostra Oli Szwed w Gwiazdy Tańczą na Lodzie

"Rodzina Zastępcza" na lodzie.
Siostra Oli Szwed "Rodzina Zastępcza" na lodzie? Poprzednią edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrała Ola Szwed, czarnoskóra piękność z serialu "Rodzina Zastępcza". Teraz na lodzie zobaczymy jej egzotyczną siostrę Nie chcemy was smucić, ale już we wrześniu startuje trzecia edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Niestety, to już postanowione. Będziemy oglądać piruety, łamiące się gwiazdy, wylansowanego Igora Kryszyłowicza oraz królową Dodę, która zapragnęła około 100 tysięcy złotych miesięcznej gaży. Poprzednią edycję wygrała Ola Szwed, czarnoskóra piękność z serialu "Rodzina Zastępcza". Teraz na lodzie zobaczymy jej egzotyczną siostrę. Nazwisko trudne, ale już odgadnięcie, kim ona jest, trudne nie będzie: Oto piękna Misheel. Pierwotnie to właśnie Mischeel (nazwiska nie będziemy używać, za trudne) miała wystąpić w drugiej edycji, ale producenci postanowili w ostatniej chwili zaangażować Olę Szwed. Czy skośnooka aktorka powtórzy sukces czarnoskórej piękności i zdobędzie główną nagrodę? Nie, nie łyżwy, tylko samochód? Zobaczymy już we wrześniu, kiedy to "Zapłonie lóóóód".  

 

Nie chcemy was smucić, ale już we wrześniu startuje trzecia edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Niestety, to już postanowione. Będziemy oglądać piruety, łamiące się gwiazdy,wylansowanego Igora Kryszyłowicza oraz królową Dodę, która zapragnęła ok 100 tysięcy złotych miesięcznej gaży.

 

Poprzednią edycję wygrała Ola Szwed, czarnoskóra piękność z serialu "Rodzina Zastępcza". Teraz na lodzie zobaczymy jej egzotyczną siostrę . Nazwisko trudne, ale już odgadnięcie, kim ona jest, trudne nie będzie:

Oto piękna Misheel.

 

 

Pierwotnie to właśnie Mischeel (nazwiska nie będziemy używać, za trudne) miała wystąpić w drugiej edycji, ale producenci postanowili w ostatniej chwili zaangażowaćOlę Szwed. Czy skośnooka aktorka powtórzy sukces czarnoskórej piękności i zdobędzie główną nagrodę? Nie, nie łyżwy, tylko samochód? Zobaczymy już we wrześniu, kiedy to "Zapłonie lóóóód".