Siostra Oli Szwed w Gwiazdy Tańczą na Lodzie

"Rodzina Zastępcza" na lodzie.

 

Nie chcemy was smucić, ale już we wrześniu startuje trzecia edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Niestety, to już postanowione. Będziemy oglądać piruety, łamiące się gwiazdy,wylansowanego Igora Kryszyłowicza oraz królową Dodę, która zapragnęła ok 100 tysięcy złotych miesięcznej gaży.

 

Poprzednią edycję wygrała Ola Szwed, czarnoskóra piękność z serialu "Rodzina Zastępcza". Teraz na lodzie zobaczymy jej egzotyczną siostrę . Nazwisko trudne, ale już odgadnięcie, kim ona jest, trudne nie będzie:

Oto piękna Misheel.

 

 

Pierwotnie to właśnie Mischeel (nazwiska nie będziemy używać, za trudne) miała wystąpić w drugiej edycji, ale producenci postanowili w ostatniej chwili zaangażować Olę Szwed. Czy skośnooka aktorka powtórzy sukces czarnoskórej piękności i zdobędzie główną nagrodę? Nie, nie łyżwy, tylko samochód? Zobaczymy już we wrześniu, kiedy to "Zapłonie lóóóód".

 

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Siostra Oli Szwed w Gwiazdy Tańczą na Lodzie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 24

  co to znaczy "nazwiska nie będziemy używać, za trudne"? jezu ludzie, zapewne bardzo was boli ze nie kazdy ma na nazwisko rabczewska, ale troche szacunku nalezy sie jednak kazdemu.

 • jose

  Oceniono 27 razy 17

  uroda to kwestia gustu a gustach sie nie dyskutuje ,bo kazdy ma swoj idywidualny

 • justyna4713

  Oceniono 25 razy 15

  Dla mnie ładna czy brzydka, wygra czy przegra..nie ma różnicy i tak tego nie oglądam :P

 • jose

  Oceniono 23 razy 15

  CO TO ZA PLOTA?? NAZWISKA NIE BEDZIEMY UZYWAC BO ZATRUDNE ?? CO WY PRZEDSZKOLAKAMI JESTESCIE ?? TO PRZEPISZCIE ...JARGALSAJKHAN

 • jamonia

  Oceniono 14 razy 10

  ładniutka jest...co Wy chcecie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Ośmieszacie się! Zamiast pisać idiotyczne wywody [nazwiska nie będziemy używać, za trudne...] wystarczy skopiować nazwisko z jakiejś innej strony... Zawsze już będziecie o niej pisać siostra Oli Szwed??????????????????????????????

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Jaka znowu siostra? to nie jest jej siostra, nie mieszajcie ludziom w głowach. Plotek, nie odróżniacie serialu od rzeczywistości?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  troche to nieładnie pisac "nie bedziemy uzywac nazwiska bo za trudne". nie jestesmy analfabetami i z pewnoscia nie trzeba duzo wysilku zeby poprawnie odczytac jej nazwisko.

 • agneza

  Oceniono 14 razy 6

  fajnie to teraz zobaczymy drugą siostrę:):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX