Paris Hilton w ciąży?

To nie może być prawda!

 

Aż trudno w to uwierzyć, ale krążą plotki, że Paris Hilton jest w stanie błogosławionym. Skąd takie przypuszczenia? Znana z tego, że jest znana, blondynka ostatnimi czasy unika alkoholu, co w jej przypadku jest dość zaskakujące. Paris uwielbia imprezować, a picie jest tego nieodłącznym elementem.

 

- Ona w ogóle nie pije. To chyba pierwszy raz w życiu, jak nie widzę jej pijącej - mówi źródło.

 

Jest jeszcze jedna rzecz, która mogłaby wskazywać na odmienny stan panny Hilton. Dziedziczka kupiła całkiem niedawno nową posiadłość. Do tej pory zajmowała willę w West Hollywood, gdzie była wystawiona na widok publiczny. Teraz przeprowadziła się do nowego domu w strzeżonej dzielnicy w Beverly Hills.

 

Paris Hilton nie kryje zachwytu nad nowym domem:

 

- Jak większość z was wie, przeprowadziłam się z mojego starego - i wystawionego na widok - domu, ponieważ miałam po dziurki w nosie ciągłego ingerowania w moje prywatne życie - pisze na swoim blogu. - Kocham moich fanów, ale nie mogłam wyjść na spotkanie czy z psem na spacer bez aparatów skierowanych na moje drzwi frontowe. W nowym domu czuję się dużo bardziej bezpieczna.

Wszystko układa się w całość - nowy dom, szczęśliwy związek z Benjim Maddenem i abstynencja... Aż strach się bać, ale jeśli to prawda, to gratulacje.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paris Hilton zarabia na imprezowaniu!