"Fabryka gwiazd" czy "Zapchaj dziura"?

Poznaj jurorów oraz prowadzących.

 

Podobno Polsat stawia na wielkie gwiazdy. Kto będzie perełką nowego programu "Fabryka gwiazd"? Najprawdopodobniej Kayah . Powód?

To muszą być naprawdę wybitne nazwiska. Profesjonaliści, którzy zajmą się tymi młodymi ludźmi - zastrzega Agata Młynarska w rozmowie z Plotkiem.

Czy wokalistka przyciągnie przed ekrany telewizorów rzesze fanów? Będzie ciężko. Szczególnie jeśli przyjrzycie się dokładniej pozostałym jurorom i prowadzącemu..

 

 

Otóż w roli ciętego jury zobaczymy Jacka Cygana i Maćka Maleńczuka. Program ma poprowadzić Maciej Rock. Czy ten skład nie przypomina wam czegoś? Tak, tak. Panowie i Panie czeka nas powtórka z rozrywki i inne wcielenie "Idola". I tak jak kilka lat temu program okazał się prawdziwym hitem, tak teraz spodziewamy się raczej klapy. W końcu odgrzewane kotlety nie zawsze są zjadliwe.

 

Bardzo zainteresował nas również fakt, że Maciej Maleńczuk po raz kolejny planuje wystąpić w tego typu programie rozrywkowym. O swoim udziale w "Idolu" niechętnie dziś wspomina i zarzekał się, że nie powtórzy błedu sprzed lat. Widocznie powiedzenie "Pieniądze to nie wszystko" kompletnie się zdezaktualizowało.

 

Z zapartym tchem czekamy Fabrykę Gwiazd. Kilka dni temu ruszyły castingi.