Ramona Rey jedzie do Hollywood!

Tylko nam zdradziła, co będzie tam robić!
Ramona Rey w Hollywood! Tylko nam zdradziła, co będzie tam robić! Ramona Rey najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu wyleci do Hollywood, gdzie powstanie teledysk do jej najnowszej piosenki. Reżyserem będzie Michael Maxxis. Do dziś wiedziała o tym zaledwie garstka osób. Tylko nam Ramona Rey postanowiła zdradzić szczegóły związane z jej najnowszym klipem. Najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu wokalistka wyleci do Hollywood, gdzie powstanie teledysk do jej najnowszej piosenki. Reżyserem będzie Michael Maxxis, a całość zobrazuje Danny Hiele - twórca klipów największych światowych gwiazd (m.in. Fergie "London Bridge", Avril Lavigne "Happy Ending", U2 and Green Day "The Saints are coming", Kanye West "Touch the Sky").  - To nie miejsce, a ludzie są ważni. Podoba mi się to, co robią. Przysłali mi już scenariusz. Na razie wszystko zapowiada się pięknie - zdradza Plotkowi wokalistka. A ludzie, z którymi współpracować będzie Ramona to naprawdę rozchwytywane dziś nazwiska. Danny Hiele skończył właśnie zdjęcia do nowego filmu Oliviera Stone'a. Czy to oznacza, że wokalistka myśli o karierze za oceanem? - Na razie mam dużo zajęć w Polsce. Do Hollywood jadę tylko z nadzieją skręcenia fajnego wideo - powiedziała Ramona. Należy dodać, że piosenka, do której powstanie klip jest utworem polskojęzycznym i będzie promować drugi album artystki. Wszystkie dotychczasowe klipy Ramony Rey są świetnie wyprodukowane i zdobyły wiele nagród. Ostatni z nich został zrealizowany do hitowej piosenki "Skarb". Wierzymy, że najnowszy teledysk Ramony zadowoli ją samą i jej fanów. Plotek z niecierpliwością czeka na tę hollywoodzką produkcję!

 

Do dziś wiedziała o tym zaledwie garstka osób. Tylko Plotkowi Ramona Rey postanowiła zdradzić szczegóły związane z jej najnowszym klipem.

 

Najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu wokalistka wyleci do Hollywood, gdzie powstanie teledysk do jej najnowszej piosenki. Reżyserem będzie Michael Maxxis, a całość zobrazuje Danny Hiele - twórca klipów największych światowych gwiazd (m.in. Fergie "London Bridge", Avril Lavigne "Happy Ending", U2 and Green Day "The Saints are coming", Kanye West "Touch the Sky").

 

To nie miejsce, a ludzie są ważni. Podoba mi się to, co robią. Przysłali mi już scenariusz. Na razie wszystko zapowiada sie pięknie - zdradza Plotkowi wokalistka

 

A ludzie, z którymi współpracować będzie Ramona to naprawdę rozchwytywane dziś nazwiska. Danny Hiele skończył właśnie zdjęcia do nowego filmu Oliviera Stone'a.

 

Czy to oznacza, że wokalistka myśli o karierze za oceanem?

 

Na razie mam dużo zajęć w Polsce. Do Hollywood jadę tylko z nadzieją skręcenia fajnego wideo - powiedziała Ramona

 

Należy dodać, że piosenka, do której powstanie klip jest utworem polskojęzycznym i będzie promować drugi album artystki.

 

Wszystkie dotychczasowe klipy Ramony Rey są świetnie wyprodukowane i zdobyły wiele nagród. Ostatni z nich został zrealizowany do hitowej piosenki "Skarb":

 

 

 

Wierzymy, że najnowszy teledysk Ramony zadowoli ją samą i jej fanów. Plotek z niecierpliwością czeka na tę hollywoodzką produkcję!

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (162)
Ramona Rey jedzie do Hollywood!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  wyglada na to ze wolicie disco w polu.... dla mnie ona jest super, ona poprostu jest jedyna w swoim rodzaju!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  dawno nie słuchałe, tak świetnej muzyki, brawo!!!!!!!!!!! i proszę o więcej

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  skarb jest rewelacyjny,slucham go kilka razy dziennie i nie nudzi mi sie. wczesniejsze piosenki ramony tez byly swietne, ona jest wspaniala

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  wow! czekam na klip, brawo ramona!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Moim zdaniem "Pięknie jest" wymiata... zwłaszcza teledysk. Nie słucham takiej muzyki, mało tego, nie lubię śpiewających kobiet, b. rzadko jakiejś mogę posłuchać dłużej niż 10 sek. A tu jest też na co popatrzeć, Ramona jest śliczna a przy tym nie ordynarna/landrynkowata. Chciałabym wyglądać tak jak ona, bossska jest:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Kochani!
  Kasie znam z czasow liceum, bardzo fajna dziewczyna, prosta, inteligentna, na pewno ma talent, zawsze pieknie spiewala, tanczyla. Sama doszla do wszystkiego, co teraz ma!!! Wroze jej sukces i zycze jej tego z calego serca, bo zawsze byla mila, chetna do pomocy i wesola kolezanka! Trzymaj sie Kasiu!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  ładnie pomalowane oczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  jej debiutancki krazek sprzedal sie w nakladzie 10 tys!! bez wielkiej promocji! to sukces!! doda sprzedala jakies 6 tys debiutu! porownajcie sobie!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  RAMONA MA SWIETNE PIOSENKI,NOWOCZESNE RYTMY.NIE JEST TAK ZWANA BO NIE ROBI CYRKU WOKOL WLASNEJ OSOBY.MA TALENT I WIERZE W JEJ SUKCES. RAMONA POZDRAWIAM CIE,JESTES NAJLEBSZA PAMIETAJ!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX