Michał Wiśniewski ma kosztowne hobby!

Ma bardzo kosztowne upodobania. Robi więc wszystko, żeby je realizować..

 

Michał Wiśniewski przeszedł samego siebie. Nie dość, że rozkręca nowe biznesy, to jeszcze dorabia do tego oryginalną teorię. Gwiazdor jest przekonany, że musi tak dużo pracować, żeby móc realizować swoje kosztowne hobby. Wiśniewski twierdzi, że wcale nie zależy mu na luksusie, lecz na realizowaniu kosztownych zainteresowań.

 

Jestem za bardzo zmęczony tłumaczeniem się dlaczego Ubezpieczenia, dlaczego Poker, dlaczego Avans ? Ano dlatego abym mógł realizować swoje marzenia, swoje hobby jakim jest występowanie na scenie. Ani ty, ani 200,000 osób, które kupiło "7 Grzechów Głównych" nie byłoby w stanie wyłożyć pieniędzy na realizację marzeń. A ja realizuję od 12 lat. Mam gdzie mieszkać, czym się przemieszczać, moim dzieciom niczego nie brakuje a przede wszystkim stać mnie na moje hobby. Ich Troje- napisał na blogu Michał Wiśniewski.

 

To dość pokrętny sposób tłumaczenia się z tego, w jaki sposób zarabia się kasę na życie. Michał tym razem trochę przesadził, bo wielu jego młodszych kolegów występuje na scenie za darmo. Dlatego Plotek radzi Michałowi, żeby przemyślał wszystko, co ma do napisania przed opublikowaniem swoich poglądów na blogu.

Więcej o:
Komentarze (26)
Michał Wiśniewski ma kosztowne hobby!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Michał, rób dalej swoje. Niech tych matołów kłuje w oczy. :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  ja tam lubię Wiśniewskiego. Jest zaradnym człowiekiem i umie sobie radzić w życiu. :)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Ma takie hobby, jakie chce mieć. Waszym hobby jest krytykowanie innym i pokazywanie swojej prymitywnej zawiści na łamach równie prymitywnego PLOTKA. Pozdrawiamy Cię Wiśnia

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Michałku, jesteśmy z Tobą :) a plotek zazdrości... ;/

 • 19malina95

  Oceniono 7 razy 5

  ale mi hobby to jego praca po prostu !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Sorry, nie kumam pretensji plotka. Co ma k... do tego, ze on robi różne biznesy, a na IT nie już nie zarabia fakt, ze jakieś początkujące zespoły grają za darmo??? On jak był młodszy to też do grania dokładał raczej. Gdzie tu związek logiczny? Jakie meandry kryje tok myślenia redaktora od tego newsa? Moze też by czasem coś przemyślał przed publikacją? Mam wrazenie, ze na każdym portalu plotkarskim jest taka tendencja, ze Wiśnię to nalezy zjechać nawet za datę na początku bloga! Jezeli on uważa, że najpierw musi zarobić w biznesie, zeby móc zainwestować w kosztowną działalność zespołu, to widocznie wie co pisze, bo chyba lepiej do was wie, w którą stronę ma przepływy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Michał jest the best. Spoko gościu. Wie czego chce. Niektórzy nieudacznicy mu po prostu zazdroszczą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  A co was boli, że rozkręca biznesy? Co was boli, że uważa, że na nich zarabia, a IT to tylko hobby? Kazdy człowiek przewaznie wie, co traktuje jako pracę, a co jako hobby i podejrzewam, że Wiśnia wie to lepiej od redaktorka plotka! Ciekawe jaką wy pod domach przed rodziną i znajomymi dorabiacie ideologię do obrażania, gnojenia i wymyślania głupot za marne pieniądze!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Michałku, jesteś wspaniałym człowiekiem...tylu ludziom pomogłeś, za to Cię podziwiamy. Jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy. Pamiętaj! ICHTROJOWIANIE ZAWSZE Z ICH TROJE!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX