Michał Wiśniewski ma kosztowne hobby!

Ma bardzo kosztowne upodobania. Robi więc wszystko, żeby je realizować..

 

Michał Wiśniewski przeszedł samego siebie. Nie dość, że rozkręca nowe biznesy, to jeszcze dorabia do tego oryginalną teorię. Gwiazdor jest przekonany, że musi tak dużo pracować, żeby móc realizować swoje kosztowne hobby. Wiśniewski twierdzi, że wcale nie zależy mu na luksusie, lecz na realizowaniu kosztownych zainteresowań.

 

Jestem za bardzo zmęczony tłumaczeniem się dlaczego Ubezpieczenia, dlaczego Poker, dlaczego Avans ? Ano dlatego abym mógł realizować swoje marzenia, swoje hobby jakim jest występowanie na scenie. Ani ty, ani 200,000 osób, które kupiło "7 Grzechów Głównych" nie byłoby w stanie wyłożyć pieniędzy na realizację marzeń. A ja realizuję od 12 lat. Mam gdzie mieszkać, czym się przemieszczać, moim dzieciom niczego nie brakuje a przede wszystkim stać mnie na moje hobby. Ich Troje- napisał na blogu Michał Wiśniewski.

 

To dość pokrętny sposób tłumaczenia się z tego, w jaki sposób zarabia się kasę na życie. Michał tym razem trochę przesadził, bo wielu jego młodszych kolegów występuje na scenie za darmo. Dlatego Plotek radzi Michałowi, żeby przemyślał wszystko, co ma do napisania przed opublikowaniem swoich poglądów na blogu.

Więcej o: