"Nowa Generacja" - będzie druga edycja!

Już we wrześniu...

 

Nowa Generacja okazała się wielkim przebojem Czwórki. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na jej kontynuacje. Już we wrześniu na telewizyjnych ekranach zawita dryga edycja programu. Prowadzącym prawdopodobnie będzie Kuba Klawiter .

 

Program spodobał się widzom Czwórki, którzy widać są spragnieni programów poszukujących nowych gwiazd. Plotek nieoficjalnie dowiedział się, że w przyszłym sezonie mogą być aż dwie edycje "Nowej Generacji". A to oznacza, że aż dwa zespoły będą miały szansę na kontrakt płytowy, a także na udział w koncercie Trendy na polsatowskim festiwalu w Sopocie.

 

Jak udało nam się ustalić Czwórka nie planuje żadnych zmian w formule "Nowej Generacji", a to oznacza, że w jury zasiądzie m.in. Katarzyna Kancelrz , była manager Piotra Rubika . Z pozostałymi jurorami stacja prowadzi negocjacje.

 

Zobacz także:

Figurski i Kanclerz w show "Nowa Generacja" - następcy "Idola"

Michał Figurski wpadnie na twoje wesele

 

Więcej o:
Komentarze (11)
"Nowa Generacja" - będzie druga edycja!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  kanclerz!! dla ciebie to miejsca nie ma w tym show biznesie. skrzywdziłaś tylu ludzi: rubika, m.wiśniewskiego, mandarynę i nietylko. tylko po sądach ludzi ciągasz i każesz wybieraać: albo kariera, albo rodzina. przestań rozpieprzać małżeństwa. to ty rozpieprzyłaś małżeństwo marty i michała. to ty ją nastawiłaś przeciwko niemu, a ona ci stała się posłuszna bo jej zagroziłaś!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Jak będzie tam GARGAMEL, to będę oglądać. Jestem największą fanką Gargamela. Mam jego autograf. Ilona, 25 lat, Katowice

 • Gość: Gość

  0

  "Czwórka" sięgnęła dna, jeśli w dalszym ciągu zatrudniać będzie aferzystkę /łagodnie mówiąc/ - K. Kanclerz. To skandal i "lecenie" na najgłupszą widownię, która daje się mamić tego typu indywiduum.

 • Gość: Gość

  0

  Kanclerz wypierdzielaj z tego programu. I tak Cie nikt nie lubi. Haha śmieszna jesteś, że chcesz być nadal menadżerem jakiejkolwiek gwiazdy.zauważ- ty sie po prostu do tego nie nadajesz!

 • Gość: Gość

  0

  Czy ktoś zna adres, na który można przysyłać mp3?

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  super!!!!!!!!!!!!uwielbiam ten program.ale bez lov to juz nie bedzie to samo...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -4

  a co to jest ?:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -4

  to ktos to ogladal?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy -5

  Nie oglądam tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX