Doda vs Edyta Górniak. Wideo

Jesteśmy świadkami medialnej wojny czy skrupulatnie przygotowanego spisku Dody i Edyty Górniak ?

 

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami medialnej wojny między Dodą a Edytą Górniak . Każdego dnia nasz kraj obiegają plotki, że Doda czy Edzia znów atakują. Edyta otwarcie krytykuje Dodę podczas programów na żywo, a sama Królowa odbija piłeczkę, nazywając Edzie "Chorą psychicznie" czy, że "Edzia ma zawirowania psychiczne".

 

Gdy słyszy się takie słowa, naprawdę można uwierzyć w tę "nienawiść":

 

Mogą czasem zmylić wypowiedzi Edyty, z których jasno wynika, że bardziej przeżywa występy niż złośliwości królowej (zobacz tutaj )
Lecz gdy tylko medialny szum wokół całej wojny cichnie, Doda znów atakuje, twierdząc, że:


Plotek uważa, że cała ta "szopka" z Dodą i Edytą w rolach głównych nie jest przypadkowa. Wszak wiadomo, że obie panie wezmą udział w programie "Diwy". A reality show sprzeda się zdecydowanie lepiej, gdy w tle toczyć się będzie walka między bohaterkami.
Zobacz także:
"Orgia" gwiazd na urodzinach CKM! Galeria i wideo!
Steczkowska kopiuje klip Dody? Wideo
Doda chce pozbyć się tatuaży?
Edyta o blondynkach...
Wojna płci

 

Więcej o:
Komentarze (132)
Doda vs Edyta Górniak. Wideo
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 12

  Doda to królową? Ale tylko blachar i zboków. Nikt, kto ma troche poziomu nie chce mieć z Robaczywką Dorotą kontaktu. Juz od BB widać było, ze ma problemy z psychiką, jest manipulatorką i awanturnicą. Nikt w świecie show biznesu jej nie lubi jej i nie szanuje. I zaden rozsadny facet nie chce sie z nią związac na stałe, nawet Majdan dał dyla a od rozwodu nikt się z nią na dłuzej nie związał. Jesli to epizodycznie na zasadzie "raz i Won!" :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  Jak można zestawiać obok siebie takie 2 osoby? Edyta to osoba z klasa i talentem. Ma swoje humory, ale wszyscy mamy jakieś wady. Natomiast Doda stara sie nadrobić braki kontrowersjami i skandalami, jest wulgarną prostaczką, co, jak widać podnieca małolaty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Jeśli ktoś ma powód do zazdrości to tylko Doda. Edyta i lepiej śpiewa i wiecej osiagnęla i wicej płyt sprzedaje i jest ładniejsza pomimo roznicy wieku i ma klasę. Doda tylko częsciej d... pokazuje ale widomo ze i Edyta ma piekne ciało ale nie na pokaz. Rabczewska to znoczona chamka i takich tez ma fanow, co widac po poziomie wpisów jej zwolennikow.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  to pozostałosci z Metro jeszcze cos musiało miedzy mimi zajsc,najprawdopodobniej doda zazdrosciła statusu gwiazdy górniakowej

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9


  Liczy się talent, walory głosu, oryginalność, osobowości i urody i zapewne w tym Edyta Górniak jest od Ciebie Dodo o wiele lepsza i atrakcyjniejsza. Wiek nie ma większego znaczenia - każdemu lata lecą i Tobie tez- i nie mierz życia jak w Rewolucji w Chinach - czyli że liczy się tylko młodość i tylko teraz – bo to napędza twój prymitywizm.

 • zuku

  Oceniono 16 razy 8

  "Lecz gdy tylko medialny szum wokół całej wojny cichnie, Doda znów atakuje, twierdząc, że:"
  Ja bym tego atakiem nie nazwał ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Ależ Dodzia jest cool no i w ogóle :P. Tylko ręce załamywać, co ładna buzia i reszta "przepycha" ją do przodu. Z talentem Doda niewiele ma wspólnego, głos przeciętny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Jeśli to chwyt medialny to mam pomysł dla producentów na schow. Niech producenci programów takich jak "Diwy" czy "taniec na lodzie" idą na całość. Hehehe... Walka Dody i Edyty Górniak w klatce. Zaproponować im kupę kasy i niech się leją na piąchy i drą za włosy. Ciekawe która zwyciężyła by. Ja stawiam na Dodę. A kasa się zwróci wielokrotnie za reklamy w telewizji.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  Ja uwielbiam DODE:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX