Agnieszka Cegielska zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?

Pogodynka wygryzła "carycę"?

 

Tylko Kinga Rusin nie ma kontraktu na jesienną edycję Dzień Dobry TVN . Stacja prawdopodobnie chce pozbyć się dziennikarki z tego programu, bo jak twierdzą współpracownicy Kingi jest trudna we współpracy. Ponoć z tego powodu odszedł m.in. Marcin Meller . Ale to nie wszystko, bo Kindze zostanie tylko You Can Dance i to do końca roku. Potem ponoć tego formatu już nie będzie na telewizyjnych ekranach.

Zawsze kupuje się licencje na przynajmniej trzy edycje jakiegoś formatu. W praktyce oznacza to, że nie może być mniej niż 3 edycje "You Can Dance", ale jeśli miałaby być czwarta, to TVN musiałby kupić razem 6 licencji. A to raczej wątpliwe. Kinga jest w kropce, bo faktycznie nie ma jeszcze kontraktu ze stacją na Dzień Dobry TVN. Podobno ma jesienią pojawić się nowa para prowadzących. Mówi się o Agnieszce Cegielskiej z TVN Meteo - opowiada dziennikarz TVN.

Czy Agnieszka Cegielska poprowadzi od września Dzień Dobry TVN? Jej koledzy twierdzą, że to możliwe, bo w końcu dziennikarka wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i choć szybko odpadła, to zyskała popularność. A ta jest potrzebne, żeby być gwiazdą stacji.