Ania Bosak w "Teraz albo nigdy"

TVN zrobi wszystko, żeby nie była gwiazdą!

 

W polskim show-biznesie wszystko jest możliwe. TVN wpadł na dość dziwny pomysł, żeby zrobić z Ani Bosak aktorkę. Dyplomowana tancerka ma zadebiutować w nowej serii Teraz albo Nigdy . Tę dość dziwną informację podały dzisiejsze media. Co ciekawe, Bosak ma brata, który jest aktorem z wykształcenia i ma kłopoty ze znalezieniem pracy. Ale to jego młodszą siostrę TVN lansuje na gwiazdę.

 

Tancerka zadebiutowała w You Can Dance , a kilka miesięcy później wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami . Tam jednak nie spotkała się z sympatią widzów i odpadła z programu. Nic dziwnego, że Bosak czuła się zawiedziona tym i nawet zapowiedziała swój powrót do rodzinnej Łodzi.

 

To musiało zrobić piorunujące wrażenie na szefostwie TVN skoro tancerka dostała fuchę w serialu "Teraz albo Nigdy". Powoli kariera Ani Bosak przypomina tę, którą na siłę robiła Natasza Urbańska w TVP. Jak się okazuje, Bosak z tancerki szybko przeistoczy się w aktorkę, a jeśli jej tam źle pójdzie, to może wystąpić, jako solistka na festiwalu w Sopocie, też oczywiście w TVN. Plotek mimo wszystko życzy Ani sukcesów i wierzy w to, że tancerka znajdzie swoje miejsce w show biznesie.