Ania Bosak w "Teraz albo nigdy"

TVN zrobi wszystko, żeby nie była gwiazdą!

 

W polskim show-biznesie wszystko jest możliwe. TVN wpadł na dość dziwny pomysł, żeby zrobić z Ani Bosak aktorkę. Dyplomowana tancerka ma zadebiutować w nowej serii Teraz albo Nigdy . Tę dość dziwną informację podały dzisiejsze media. Co ciekawe, Bosak ma brata, który jest aktorem z wykształcenia i ma kłopoty ze znalezieniem pracy. Ale to jego młodszą siostrę TVN lansuje na gwiazdę.

 

Tancerka zadebiutowała w You Can Dance , a kilka miesięcy później wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami . Tam jednak nie spotkała się z sympatią widzów i odpadła z programu. Nic dziwnego, że Bosak czuła się zawiedziona tym i nawet zapowiedziała swój powrót do rodzinnej Łodzi.

 

To musiało zrobić piorunujące wrażenie na szefostwie TVN skoro tancerka dostała fuchę w serialu "Teraz albo Nigdy". Powoli kariera Ani Bosak przypomina tę, którą na siłę robiła Natasza Urbańska w TVP. Jak się okazuje, Bosak z tancerki szybko przeistoczy się w aktorkę, a jeśli jej tam źle pójdzie, to może wystąpić, jako solistka na festiwalu w Sopocie, też oczywiście w TVN. Plotek mimo wszystko życzy Ani sukcesów i wierzy w to, że tancerka znajdzie swoje miejsce w show biznesie.

Więcej o:
Komentarze (42)
Ania Bosak w "Teraz albo nigdy"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  w tańcu z gwiazdami nie publiczność jej nie polubiła tylko on nie umiała tańczyć.Przypominam ze ona tam robila za trenerke tańca, specjaliste a Janowski był lepszy od niej a do tego ją Jury też krytykowało!!!Co chyba pierwszy raz sie zdarzylo zeby krytykowac specjaliste a juz troche tanc z gwiazdami bylo....

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  naturalna i fajna .

 • dianusia

  Oceniono 12 razy 4

  będzie dobrze Aniu:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Ja lubię Anię ,ale to moim zdaniem jest nie fair,bo jej brat zawodowy aktor ma problem ze znalezieniem pracy(jak plotek napisał) to ona pojawiła się w ycd potem w TZG i od razu robić z niej aktorkę .. może rolę w TERAZ ALBO NIGDY pozostawmy aktorom.. a Ania niech robi to co lubi,czyli niech tańczy .. A rolę w "teraz albo nugdy" proponuję dać Bosakowi ( bratu Ani Bosak) :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  To po co ludziska się męczą i kończą szkoły aktorskie jak każdy z marszu może zostać aktorem. Po co te profesury, doktoraty, wykłady M. Komorowskiej i Englerta. Imostacja głosu, historia teatru, historia filmu, lekcje dykcji, po co, pytam się???

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  b. ładna dziewczyna:)

 • sweet_princess

  Oceniono 4 razy 2

  Dopiero, co będzie występować w filmie, to ją wybrzydzacie? Jezus :/

 • ggossa

  Oceniono 6 razy 2

  lodz najlepszaa ! wracaj do nas ania

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Suk.. i kur.. to wy tam na dole jestescie . Wy jej po prostu zazdrościcie . Ładna jest i w gole super . ! Wy to pewnie pryszcz na pryszczu nie ? zenada .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX