Natasza Urbańska marzy o potomku i ślubie?

Zniknie ze sceny. Na rok!

 

To miał być wielki powrót Nataszy Urbańskiej na estradę. W tym roku artystka planowała wrócić z wielkim hukiem z debiutancką płytą. Stało się inaczej, bo Natasza Urbańska zmieniała plany i wcale nie myśli o karierze. W Teatrze Buffo aż huczy od plotek, że piękna piosenkarka chce zrobić roczną przerwę i uporządkować życie osobiste. O co chodzi?

Natasza stawia jednak na życie prywatne. Jest przemęczona i zależy jej na wypoczynku na poukładaniu życia prywatnego. Być może weźmie ślub z Januszem i urodzi potomka. W końcu jak każda kobieta musi myśleć też o przyszłości - opowiada przyjaciółka Urbańskiej.

Urbańska ma dość mediów i chce zająć się życiem prywatnym. Od pewnego czasu opowiada znajomym, że marzy się jej potomek. Czyżby Natasza rzeczywiście zapragnęła założyć w końcu rodzinę? Wszystko wskazuje na to, że tak. Usunięcie się na jakiś czas w cień może wyjść jej tylko na dobre. Nic dziwnego, że tak gwałtownie zmieniła plany i jej nowe piosenki możemy usłyszeć dopiero za rok. Plotek trzyma za Nataszę kciuki!

Więcej o:
Komentarze (31)
Natasza Urbańska marzy o potomku i ślubie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Powinna już dawno zejść ze sceny ,nie chce jej już widzieć ani na scenie ani w TV jest beznadziejna

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Trzydziecha przekroczona, dziecko w drodze, czyli Nataszka musi się przygotować, że Józefowicz poszuka sobie następnej 15-latki. Bo po co mu stara baba z dzieckiem. To tylko kłopot.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Natasza znajdź sobie młodego przystojnego ogiera a nie kompromituj się z tym despotycznym staruchem. Twój image na tym traci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  ojoj, ogladalam wywiat z J.Józefowiczem, w ktorym zacytowano wypowiedz jego corki, ze z domu pamieta tylko krzyk. kilka chwil pozniej pan Jozefowicz stwierdzil,ze on nie ma kogo za co przepraszac. nie wiem, cy to rozsadne fundowac takiego ojca dziecku...

 • dianusia

  Oceniono 6 razy 4

  no i dobrze że nie będzie jej rok... tyle spokoju...:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Ciekawe czym się tak zmęczyła xD Jak dla mnie może zniknąć i nie wracać :P

 • martysia10

  Oceniono 16 razy 4

  niech se marzy mnie to nie obchodzi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  WY BRZYDULE DAJCIE NATASZY SWIETY SPOKÓJ WY ROPUCHY

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  prześliczna! jak z obrazka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX