Paris Hilton i Benji Madden stworzą piosenkę idealną

Oj, szykujcie się na muzyczną rewolucję. Paris Hilton i jej ukochany Benji Madden sprawią, że amerykańska scena muzyczna przeżyje odrodzenie.

 

Takiego duetu jeszcze nie doświadczyliśmy, ale wcześniej czy później można się tego było spodziewać. Tak to już jest, jak się ma muzyczne aspiracje i faceta, który już jakiś czas siedzi w tej branży.

 

Ostatnio Paris Hilton i Benji Madden pochłonięci są pracą nad kawałkiem, który zostanie wykorzystany w programie reality show "Paris Hilton's My New BFF". Dla przypomnienia: słynna dziedziczka będzie z pomocą MTV szukała swojej nowej najlepszej przyjaciółki. Przecież Nicole Richie ma dziecko i nie ma czasu na imprezowanie i zakupy z Paris.

 

Słynna blondynka jest dumna ze swojej współpracy z chłopakiem:

 

- Ciężko z Benjim pracujemy nad tym kawałkiem. On pomaga mi w napisaniu tekstu, a ja później to zaśpiewam.

 

Praca nad piosenką przypomniała Paris, że ta kiedyś chciała zostać największą wokalistką świata. Z tej przyczyny planuje solowy album.

 

- Na pewno wydam kolejny album, ale jeszcze nie wiem kiedy. Mam wolne wakacje, ale zaraz potem zabieram się do nagrywania kolejnego sezonu reality show. Ale płyta to coś, co na pewno zrobię!

 

Kotek wprost nie może się doczekać. Najgorsze jest to, że te piosenki wpadają w ucho.

 

 

 
 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

Benji Madden napisał dla Paris piosenkę...Awww....

 

Paris Hilton szuka przyjaciółki!