Najgorętsze zakochane pary młodego pokolenia

Stare Hollywood powoli odchodzi do lamusa. Nastały czasy młodych, a oni wiedzą, jak się bawić. Mimo to, pośród młodych gwiazd możemy znaleźć pary, które swoim uczuciem udowadniają, że miłość w Hollywood jest możliwa.

 

 

Paris Hilton i Benji Madden

 

To jedna z bardziej fotografowanych par ostatnich tygodni. Wygląda na to, że Paris Hilton w końcu znalazła swoją drugą połówkę, co podkreśla we wpisach na swoim blogu. Najciekawsze jest to, jak Paris Hilton i Benji Madden się poznali - jej najlepsza przyjaciółka i jego brat bliźniak są razem od dawna. Z początku zarzucano Paris, że nie kieruje nią uczucie, a zazdrość koleżance, ale jak widać złośliwcy się mylili. Podobno już niedługo zabrzmią weselne dzwony!

 

 

 

Nicole Richie i Joel Madden

 

Ta dwójka stanowi najbardziej sympatyczną parę młodego Hollywood. On - niegrzeczny chłopiec, ona - dziewczyna z problemami i adoptowana córka Lionela Richie. Ich zwariowany styl życia został zburzony przez pojawienie się na świecie małej Harlow, ale ani Nicole, ani Joel za nic nie powróciliby do poprzedniego stanu. Dobrze im w roli rodziców!

 

 

 

Rihanna i Chris Brown

 

Nie wiadomo, jak to z nimi jest. Usilnie twierdzą, że nic ich nie łączy, a za chwilę paparazzi robią im zdjęcia w KFC, na których ewidentnie widać, że coś jest na rzeczy. Jest i to bardzo! Rihanna i Chris Brown pasują do siebie jak ulał, więc w jakim celu mówią o sobie "brat i siostra". Brat z siostrą tak się nie zachowują!

 

 

 

Vanessa Hudgens i Zac Efron

 

Oni potwierdzili, że można się kochać na planie i poza nim. Poznali się podczas kręcenia "High School Musical", w którym grali zakochanych w sobie nastolatków. Nastolatkami dawno już nie są, a i ich uczucie jest coraz dojrzalsze. Ostatnio Vanessa musiała bronić swojego chłopaka przed okropnymi plotkami. Ktoś napisał, że Zac Efron się nie myje.

 

 

 

Ashley Tisdale i Jared Murillo

 

Para na poły z show-biznesu. Ona jest gwiazdką "High School Musical", a on był tam "tylko" tancerzem. Są ze sobą już długo i nic nie zapowiada końca. Jared kocha Ashley do tego stopnia, że nawet nie przeszkadza mu zrobiony operacyjnie nos dziewczyny. Krążą plotki o zaręczynach!

 

 

 

Spencer Pratt i Heidi Montag

 

Para znana z tego, że jest znana i wszędzie zaprasza paparazzi. Heidi i Spencer to gwiazdki reality show "The Hills", produkowanego przez MTV. Nie popisali się zanadto swoim talentem aktorskim, ale tak bardzo zależało im na łatce "celebryt", że postanowili, iż Heidi będzie śpiewać. Klęska była sromotna, ale oni się nie poddają. A szkoda...

 

 

 

Ashlee Simpson i Pete Wentz

 

Ashlee i Pete są najmłodszym stażem małżeństwem w Hollywood. Pobrali się w tajemnicy (przynajmniej próbowali) i obecnie oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Ashlee jest w dość komfortowej sytuacji - jej mąż, oprócz grania w zespole, lubi też projektować ubrania ze wskazaniem na damskie. Taki mąż to skarb!

 

 

Avril Lavigne i Deryck Whibley

 

Swojej prywatności strzegą jak lwy. Ciężko spotkać ich razem na imprezach, ale to tylko dobrze świadczy o podejściu tej dwójki do show-biznesu. Każde z nich ma swoją karierę muzyczną, której poświęca wiele wysiłku, a dopiero w domu są mężem i żoną. Para pobrała się 16 lipca 2006 roku. Avril miała wtedy dopiero 22 lata. Strzała amora musiała ich mocno trafić!