Doda chce kupić mieszkanie w Trójmieście!

Ma dość Warszawy. Rozgląda się za mieszkaniem w Gdańsku...


Ma dość Warszawy? Dorota Rabczewska coraz poważniej myśli o tym, żeby wynieść się ze stolicy. To może być kolejna polska gwiazda, po Marku Kondracie, która szuka spokojnego miejsca dla siebie. Nieoficjalnie wiadomo, że Rabczewska szuka mieszkania w Trójmieście, gdzie mieszka jej brat. Jak wiadomo, piosenkarka od jakiegoś czasu szukała też nowego mieszkania w stolicy. Ale czy nagła zmiana planów oznacza, że Doda wyprowadzi się z Warszawy na dobre?

Dorota szuka mieszkania w Trójmieście. Tam jest naprawdę fajna atmosfera do życia. Wszyscy tam teraz się osiedlają, ale to jeszcze nie znaczy, że Doda zamieszka tam na dobre. Przecież może spędzać weekendy w Gdańsku. Poza tym nieruchomości to dobra inwestycja - mówi koleżanka Doroty.

Nie od dziś wiadomo, że Rabczewska ma głowę do interesów. Dlatego jeśli zdecyduje się na kupno mieszkania, to z pewnością tylko na nim zarobi, bo ceny mieszkań w Trójmieście wciąż idą w górę. A w sąsiedztwie Rabczewskiej chciałby mieszkać nie jeden Polak!

Więcej o:
Komentarze (122)
Doda chce kupić mieszkanie w Trójmieście!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 12

  A ch uj mnie to obchodzi gdzie ona kupuje mieszkanie jak dla mnie to może nawet mieszkać w Pcimiu. No zapewne w sąsiedztwie rabczewskiej chciałby mieszkać nie jeden polak , chyba po to aby ją ku rwa w nocy spalić , pustaka za..ego z końskim ryjem...Jak zwykle świetny news pierdo lony plotku bo przecież dzień bez tej taniej dziwki to dla was dzień stracony...

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Boi się Edyty Górniak i Feelu, stąd ucieka do Gdańska. Jak chce, to niech ucieknie do Kenii, choć nie będzie się o tej idiotce słyszało.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  To jest nadużycie. Kolejna polska gwiazda... Jaka gwiazda? Piosenkarka z humorami, wulgarna osoba, a nie gwiazda!!!! Media przewracają takiej osóbce w głowie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  W Warszawie nie jest zbyt popularna, nie udało jej się kupić mieszkania, dwukrotnie właściciele apartamentów odmawili jej sprzedaży lokali, nawet za kuszące, zawyżone przez nią propozycje cenowe. Nie jest, niestety, mile widzianym sąsiadem:(
  Żaden szanujący się właściciel nie sprzeda jej apartamentu ani w Warszawie, ani Krakowie czy Trójmieście

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  [cyt=Gość]Pewnie poluje na tanią kawalerkę w falowcu :) Tam ma sporą rzeszę fanów ;)[/cyt][cyt=Gość]Pewnie poluje na tanią kawalerkę w falowcu :) Tam ma sporą rzeszę fanów ;)[/cyt]

  nie obrażaj falowca,nikt jej tu niechce

 • raadek_xd

  Oceniono 10 razy 6

  [cyt=Gość]No ja to mysle ze w sasiedztwie tego trnswestyty dody to nikt by nie chcial mieszkac!!!!!!![/cyt]

  Nie znasz świata ani ludzi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Ja to bym chciala mieszkac kolo Dody!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Umieszczenie w jednym zdaniu nazwiska Dody i Marka Kondrata to nietakt. To po pierwsze. A po drugie: Wałęsa i ks. Jankowski oszaleją ze szczęścia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Coo??! Ona chyba sobie żartuje! Nie może zamieszkać w Gdańsku! Jak tylko ją zobacze na ulicy, to gołymi rękami ją udusze xD.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX