Tola Szlagowska rzuca estradę! Dla Hollywood?

Estrada to za mało. Hollywood to już coś!

 

TVN ładuje kupę kasy w promocję Toli Szlagowskiej i dzięki temu nastoletnia gwiazdka sprzedaje swoją ostatnią płytę. Ale Tola jest już znudzona estradą i coraz poważniej myśli o filmie. Jak twierdzą znajomi piosenkarki niewielka rólka w serialu 39 i pół tak rozpaliła w Szlagowskiej apetyt na karierę filmową, że ta coraz poważniej myśli o tym, żeby zdawać do szkoły aktorskiej. Nie wiadomo jednak jeszcze, gdzie. Być może Nowy York, w końcu tam można nabrać wiatru w żagle. A potem już tylko Hollywood.

Toli rzeczywiście spodobała się praca na planie serialu. Nie wiem, czy to chwilowa fascynacja kinem, czy też poważnie myśli o tym, żeby związać z nim przyszłość. Ona chyba sama do końca jeszcze tego nie wie. Ale na pewno z kina nie zrezygnuje. Pamiętam jak mówiła, że jej ideałem jest Madonna. Może pójdzie w jej ślady - opowiada koleżanka Toli.

Na razie Szlagowska do Nowego Yorku się nie wybiera. Owszem czekają ją wakacje, ale na planie serialu "39 i pół". Co do planów aktorskich Toli, cóż marzyć jest rzeczą piękną. Na szczęście Tola jest młoda i zostało jej jeszcze sporo zawodów, w których mogłaby się jeszcze sprawdzić.

Więcej o:
Komentarze (104)
Tola Szlagowska rzuca estradę! Dla Hollywood?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Ludzie czy w Polsce nie ma bardziej utalentowanych dziewczyn ? Ja wiem, że są ładniejsza, inteligentniejsze i bardziej nadające się do tego niech ona wreszcie pojedzie nie wiem na Syberię i tam robi karierę tą zagraniczną .

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Czt tej mlodej kobiecie cos sie stalo z ustami? ma taki skurcz? na kazdym zdjeciu tak wyglada. W sumie to dobrze, ze w polskich mediach znalazlo sie miejsce dla osoby uposledzonej, i panuje taka powszechna tolerancja. Z drugiej strony troche dziwie sie managerowi, jak mozna promowac dziewczyne z takim defektem? malo to zdolnych i ladnych? musimy ogladac taka deformacje?

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Czy ona zawsze musi robic te idiotyczna mine w "dziubek"? nie dosc ze i tak jest szpetna, to jeszcze to poglebia. Moglaby byc naprawde barwna idolka dla nastolatek a robi z siebie kretynke i paskudztwo. Ech ta pogon za "stylem".

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  [cyt=Gość]co wy od niej chcecie ma swój styl i jest fajna[/cyt]
  BUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHHA musialem^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Uważa się za jakiegoś "niewiadomo-kogo"...Serce się kraje,bo nie wiedziałam,ze ona jest też ślepa!Czy ona nie widzi ze wygląda jak jakaś kuropatwa!?Pewnie w jej domu pękają lustra kiedy się w nich przegląda...Wstyd dla polskiej młodzieży!Przepraszam za krytykę.O niej nie można powiedzieć niczego dobrego...Nie umie śpiewać,fatalnie wygląda itd.itp.W ogóle to nie powinna się w telewizji pokazywać!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Potwór z bagien do Hollywood!!!Niech zagra rolę "Zgredka" w Harrym Potterze!!!Rola jak znalazł!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  pzed pstryknieciem każdej fotki Tola wciąga pól kg.ogurkow kiszonych

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  [cyt=Gość]Czt tej mlodej kobiecie cos sie stalo z ustami? ma taki skurcz? na kazdym zdjeciu tak wyglada. W sumie to dobrze, ze w polskich mediach znalazlo sie miejsce dla osoby uposledzonej, i panuje taka powszechna tolerancja. Z drugiej strony troche dziwie sie managerowi, jak mozna promowac dziewczyne z takim defektem? malo to zdolnych i ladnych? musimy ogladac taka deformacje?[/cyt]

  buahahaha xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  tola to idiotka, nich zobaczy się w lustrze, a póżniej startuje do miss brzydul

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX