Największe ciacho na Euro!

Kotek myślał, myślał i nie mógł wpaść, kto jest najprzystojniejszym piłkarzem na Euro. Na szczęście są zaprzyjaźnione ciacha.net! Pomóżcie i weźcie udział w głosowaniu!

 

Według ankiety przeprowadzonej wśród 12 tysięcy kobiet z krajów, które wysłały swoje reprezentacje na Euro, Portugalczyk i aktualnie ciągle jeszcze zawodnik Manchesteru United, Cristiano Ronaldo, znowu został uznany za najprzystojniejszego piłkarza mistrzostw. Ta jego dominacja na wszystkich polach robi się już nudna, gdy jednak widzimy, jak Ronaldo staje okrakiem przy piłce przed wykonaniem wolnego, nie możemy się nie zgodzić.

 

Cristiano Ronaldo

 


 

Na drugim miejscu ankietowane umieściły Francuza Thierry'ego Henry, z czym również nie można się nie zgodzić, choć dziwi trochę ten wybór ze względu na zdecydowany spadek popularności gracza Barcelony na przestrzeni ostatnich lat. Trzecie miejsce w sondażu zajęli ex aequo Włoch Fabio Cannavaro (czyżby badane nie wiedziały i nie mogły przewidzieć, że Fabio w Austrii i Szwajcarii nie wystąpi?) i Szwed Freddie Ljungberg.

 

Thierry Henry

 

 

Fabio Cannavaro

 

 

Freddie Ljungberg

 

 

 

Jest też wielu innych niezwykle popularnych wśród kobiet piłkarzy. Oto i oni:

 

Fernando Torres

 

24-letni przystojny Hiszpan na co dzień zasila szeregi FC Liverpool. Kochają go zarówno Angielki, jak i Hiszpanki.

 

 

 

Michael Ballack

 

Niemiecki zawodnik, który cieszy się niesamowitym powodzeniem u kobiet. Trudno się dziwić - przecież to prawdziwy mężczyzna!

 

 

Nuno Gomez

 

Jeśli nie widzicie powodu do oglądania meczy na Euro - on może Was do tego przekonać. Nuno Gomez jest jednym z najsłodszych piłkarzy wśród reprezentacji Portugalii. Jak go nie kochać?

 

 

Nie zapominajmy o Polakach! Wśród naszych chłopaków też jest na czym zawiesić oko.

 

Artur Boruc

 

W meczu z Austrią pokazał klasę i za to właśnie go kochamy.

 

 

Ebi Smolarek

 

Na Euro Ebi gdzieś zniknął, ale za to możemy go podziwiać w niezliczonej ilości reklam telewizyjnych.

 

 

 

Więcej ciach znajdziecie na stronie ciacha.net. Zajrzyjcie tam koniecznie, jeśli kochacie sport, a przede wszystkim sportowców!

Więcej o: