Tatiana Okupnik została na lodzie?!

Zniknie z Gwiazdy Tańczą na Lodzie.

Okupnik została na lodzie Zniknie z Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Szok! Tatiana Okupnik może nie poprowadzić jesienią show Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Tak przynajmniej wynika z przecieków z TVP! Szok! Tatiana Okupnik może nie poprowadzić jesienią show Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Tak przynajmniej wynika z przecieków z TVP. Według informatora Plotka, szefostwo Dwójki chce uczynić piosenkarkę twarzą Dwójki i jesienią pokazać ją w zupełnie nowym programie. Tatiana zostałaby gospodynią nowego talk show, które zawita we wrześniu na telewizyjnych ekranach. - Rzeczywiście są takie plany. Tatiana może się sprawdzić jako prowadząca samodzielnie program. Już w "GTnL" pokazała się z dobrej strony. Jest oswojona z kamerą i radzi sobie jak doświadczeni prezenterzy telewizyjni - zdradza informator Plotka. Plotkowi udało się ustalić, że Okupnik chciała zrezygnować z prowadzenia drugiej edycji programu. Tymczasem firma producencka RochStar nie wie nic o wycofaniu Tatiany Okupnik z show. Przedstawiciele firmy twierdzą, że być może takie decyzje zapadły w TVP. Gdzie więc zobaczymy Tatianę? Okaże się za kilka tygodni.

 

Szok! Tatiana Okupnik może nie poprowadzić jesienią show Gwiazdy Tańczą na Lodzie . Tak przynajmniej wynika z przecieków z TVP.Według informatora Plotka, szefostwo Dwójki chce uczynić piosenkarkę twarzą Dwójki i jesienią pokazać ją w zupełnie nowym programie. Tatiana zostałaby gospodynią nowego talk show, które zawita we wrześniu na telewizyjnych ekranach.

Rzeczywiście są takie plany. Tatiana może się sprawdzić jako prowadząca samodzielnie program. Już w "GTnL" pokazała się z dobrej strony. Jest oswojona z kamerą i radzi sobie jak doświadczeni prezenterzy telewizyjni - zdradza informator Plotka.

Plotkowi udało się ustalić, że Okupnik chciała zrezygnować z prowadzenia drugiej edycji programu. Tymczasem firma producencka RochStar nie wie nic o wycofaniu Tatiany Okupnik z show. Przedstawiciele firmy twierdzą, że być może takie decyzje zapadły w TVP. Gdzie więc zobaczymy Tatianę? Okaże się za kilka tygodni.

Tatiana Okupnik pod ostrzałem plotek
Więcej o:
Komentarze (17)
Tatiana Okupnik została na lodzie?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  informatora plotka????? myślałem że posikam się ze śmiechu na wszystkich serwisach plotkarskich pisali to już wczoraj,tylko jak zwykle na plotku opóżnienia.I od kiedy redakcja plotka(która często robi błędy w pisowni)posiada informatorów??????

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  ona skończyła sie na tym programie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Co za bzdury. Tatiana jest ulubienica TVP. Nigdy z niej nie zreezygnują

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  i bardzo dobrze bo jej nienawidze

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i dobrze jej tak,,,,nie lubie jej,,,ma za kare

 • anulka

  Oceniono 5 razy 1

  ma zostać w gwiazdy tańczą na lodzie bo jest super prowadzącą

 • Gość: Gość

  0

  Mac coś do niej ona jest świetna !!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  FAJNA

 • Gość: Gość

  0

  Da sobie radę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX