Julia Wołkowa z T.a.T.u po próbie samobójczej!

Wokalistka kontrowersyjnego T.A.T.U chciała się zabić. Szok!

Próbowała się zabić Wokalistka kontrowersyjnego T.A.T.U chciała popełnić samobójstwo! Julia Wołkowa z T.a.T.u po próbie samobójczej! Wokalistka kontrowersyjnego rosyjskiego zespołu chciała się zabić. Szok! Szok! Zespół nie może rozpocząć planowanej trasy koncertowej, ponieważ stan Julii Wołkowej jest bardzo ciężki. Jak donosiły media, piękna skandalistka cierpiała na depresję i poddawała się samookaleczeniom. Plotki potwierdziły się. Julia targnęła na swoje życie. Na oficjalnej stronie T.A.T.U czytamy: - Kochani, radość z premiery naszego nowego teledysku przerwała smutna wiadomość - Julia jest bardzo chora. Poważnie chora. Nie możemy ujawnić szczegółów - mam nadzieję, że nas rozumiecie. Z powodu zaistniałych problemów zespół nie wystąpi w Stanach Zjednoczonych 6 czerwca. Oczywiście, termin koncertu zostanie przełożony na nieokreśloną przyszłość. Jestem na siebie zły, że nie zwróciłem uwagi na stan Julii już podczas pobytu w Sankt Petersburgu. Początkowo sądziliśmy, że to zmęczenie. Teraz wiem, że sprawy mają się znacznie gorzej. Julia jest pod troskliwą opieką lekarzy. Proszę, bądźcie z nami! - napisał menadżer zespołu Borisa Rensky'ego. Czy to kolejna próba wypromowania T.A.T.U za pomocą skandalu? Wczoraj w nocy miał premierę klip T.A.T.U do kawałka "220".

 

Zespół nie może rozpocząć planowanej trasy koncertowej, ponieważ stan Julii Wołkowej jest bardzo ciężki. Jak donosiły media, piękna skandalistka cierpiała na depresję i poddawała się samookaleczeniom.

 

Plotki potwierdziły się. Julia targnęła na swoje życie. Na oficjalnej stronie T.A.T.U czytamy:

Kochani, radość z premiery naszego nowego teledysku przerwała smutna wiadomość - Julia jest bardzo chora. Poważnie chora. Nie możemy ujawnić szczegółów - mam nadzieję, że nas rozumiecie. Z powodu zaistniałych problemów zespół nie wystąpi w Stanach Zjednoczonych 6 czerwca . Oczywiście, termin koncertu zostanie przełożony na nieokreśloną przyszłość. Jestem na siebie zły, że nie zwróciłem uwagi na stan Julii już podczas pobytu w Sankt Petersburgu. Początkowo sądziliśmy, że tozmęczenie. Teraz wiem, że sprawy mają się znacznie gorzej. Julia jest pod troskliwą opieką lekarzy. Proszę, bądźcie z nami! napisał menadżer zespołu Borisa Rensky'ego.

Czy to kolejna próba wypromowania T.A.T.U za pomocą skandalu?

 

Wczoraj w nocy miał premierę klip T.A.T.U do kawałka "220":

 


 

 

Więcej o:
Komentarze (53)
Julia Wołkowa z T.a.T.u po próbie samobójczej!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  życze Julli szybkiego powrotu do zdrowia

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Kto pisał ten artykuł?! Pisze się MOŻE a nie morze...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  lubię je

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Az oczy bola, gdy sie czyta Wasze teksty..MORZE!!!!!!!!!!!
  Zatrudniacie jako redaktorow dzieci z zerowki?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  nie moŻe, barany .

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  w ramach cięcia kosztów w redakcj zatrudniliście jakieś szmaty przechodze na kozaczka

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Hahaha^^ <looooooooool2> "morze" hahaha!!! No nie mogę z tego! Drogi redaktorze, jeśli taką trudność sprawia Ci sięgnąć po słownik ortograficzny, lepiej nie bierz się za pisanie artykułów! "morze"hahaha.
  "Początkowo sądziliśmy, że tozmęczenie." "tozmęczenie"--> o to mi chodzi. Rozumiem, redaktor pisał ten artykuł po procentach;p^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  fajna ta piosenka, a julii życzę wszystkiego dobrego

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  no co Wy przecież to jest zupełnie wyssane z palca!!!! Jest z nią ciężko, ale nie było żadnej próby samobójczej!Poza tym
  t.A.T.u wciąż ma wielu fanów w Polsce, a ja estem jedną z nich:-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX